Види продукції
Наші бренди
Новинки

Вафельні стаканчики

Морозиво у стаканчиках - класика, яка ніколи не старіє, а завдяки нам ще й набуває нової форми та звучання. Морозиво у стаканчиках від "Ласунка" - це не просто улюблений з дитинства десерт. Це завжди нове відкриття і маленький сюрприз всередині. Будь це солодке покриття з хрусткої вафельної глазурі, цукрова карамель на дні, або ж улюблене усіма дітьми згущене молоко - ваш малюк точно залишиться у захваті від ніжних ласощів!

Хрусткі вафельні стаканчики, наповнені солодкими вершковими ласощами, мабуть, одна з найбільш звичних для нас форм прохолодного десерту. Ми вирішили внести у звичне для нас морозиво трохи різноманіття. У чому воно виражене? Іноді у смаку і нових наповнювачах, іноді - у формі, а іноді навіть у способі подачі.
 
Наприклад, морозиво у стаканчиках з лінії "Йеті" порадує вас незвичайним поєднанням улюбленого морозива з новими інгредієнтами і додатками. Наприклад, як чорнослив, курага, вишня або ніжне поєднання какао та згущеного молока.
 
Вафельні стаканчики з серії "Стакан-Великан" порадують вас своїм розміром і незвичайною, трохи притиснутою, формою. А лінія морозива "Як раніше", для створення якої ми спеціально відновили рецептуру виробництва морозива з 60-х років минулого століття, відродить у пам'яті найпрекрасніші моменти з вашого дитинства.
 
А усіма улюблене для дітей, а також їх батьків морозиво "Малюк-Ам", окрім свого ніжного смаку, примітно ще тим, що воно не тане. Нагріваючись, воно просто перетворюється у вершковий десерт!
 
Спробуйте кожний стаканчик морозива, і оберіть своє улюблене!

 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)