Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво у стаканчиках - класика, яка ніколи не старіє, а завдяки нам ще й набуває нової форми та звучання. Морозиво у стаканчиках від "Ласунка" - це не просто улюблений з дитинства десерт. Це завжди нове відкриття і маленький сюрприз всередині. Будь це солодке покриття з хрусткої вафельної глазурі, цукрова карамель на дні, або ж улюблене усіма дітьми згущене молоко - ваш малюк точно залишиться у захваті від ніжних ласощів!

Хрусткі вафельні стаканчики, наповнені солодкими вершковими ласощами, мабуть, одна з найбільш звичних для нас форм прохолодного десерту. Ми вирішили внести у звичне для нас морозиво трохи різноманіття. У чому воно виражене? Іноді у смаках і нових наповнювачах, а іноді навіть у незвичайній формі.
 
Наприклад, вафельні стаканчики з серії "Стакан-Великан" порадують вас своїм розміром та незвичайною, трохи притиснутою, формою. А усіма улюблене для дітей, а також їх батьків морозиво "Малюк-Ам", окрім свого класичного ніжного смаку, може запропонувати нові смаки манго та малини.
 
Спробуйте кожний стаканчик морозива, і оберіть своє улюблене!

 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)