Види продукції
Наші бренди
Новинки

Брикети

Натуральне морозиво в ніжних вафельних обіймах - брикети від "Ласунка" тішать неперевершеним смаком і сміливими поєднаннями. Білосніжний пломбір з добірного молока, як не можна краще освіжає в спекотний день. А солодкі вафлі не тільки вдало доповнюють морозиво, але й допомагають не забруднити руки талим десертом. Подаруйте собі хвилини абсолютної насолоди - спробуйте чудові брикети "Ласунка", створені з любов'ю.

Цінуєте традиційні рецепти і не хочете відмовлятися від улюблених ласощів? Спеціально для вас створений класичний брикет "28 копійок". Натуральний вершковий пломбір обов'язково нагадає про смак, знайомий з дитинства. А солодка хрустка вафелька стане гармонійним доповненням. Натуральні компоненти, ідеальна форма і поєднання, перевірені часом - обираючи цей десерт, ви точно отримаєте задоволення і переконаєтесь, що досконалість може полягати в простоті.
 
Тим, кому знайоме прагнення до експериментів і відкриттів, призначене морозиво "Хрумі-Хрям". Це справжня вафельна скринька, вкрита шоколадним шаром всередині, в якій заховані вершковий пломбір, прошарок з вареного згущеного молока і щедра жменя горішків. Не сумнівайтеся, з цим десертом вам відкриється чимало гастрономічних таємниць і ви дізнаєтеся, наскільки нестандартним може бути, здавалося б, звичайний брикет.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)