Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Сирок»

Морозиво "Сирок" - це тільки улюблені ласощі для ласунів будь-якого віку. Це також можливість побалувати себе, - для тих, хто слідкує за своєю фігурою. Основа ласощів - це солодка сирна маса, яка виготовлена на основі найсвіжішого молока, з додаванням ванілі або какао, та покрита танучою шоколадною глазур'ю. Десерт "Сирок" - це потужний заряд білків та вуглеводів, який буде корисним навіть після виснажливого тренування.
Сир - це популярна основа для багатьох десертів. Його смак, ніжний, та, у той же час, нейтральний, допускає необмежену кількість смакових поєднань. Сиркову масу можна поливати сиропами, медом або джемом, додавати цукор або какао, змішувати з фруктами та ягодами. Її можна їсти сирою, одразу з упаковки, а можна запекти. А якщо її заморозити... Ви отримаєте освіжаючі, ситні і, разом з тим, легкі ласощі, які приємно вас потішать у спекотній літній день.
 
Звучить чудово, правда? І найголовніше - вам не доведеться робити це самостійно. Наш десерт "Сирок" - це вже повністю підготована, солодка, збита до ніжного кремо-подібного стану, і заморожена вершково-сиркова маса. У якості додаткових смакових додатків ви можете обрати ваніль або класичний шоколад. А густий шар м'якої шоколадної глазурі надає десерту завершений вид та робить його ще більш вишуканим та витонченим.  
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)