Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Стоп наркотик»

Морозиво "Стоп-наркотик" існує на ринку вже не перший рік. Завдяки незвичному поєднанню смаків та інгредієнтів, воно стало справжнім фурором. Однак навіть зараз ці ласощі залишаються одними з найбільш популярних та улюблених серед покупців будь-якого віку. Якщо ви давно хотіли побалувати себе десертом, який принципово відрізняється від усього, що вам доводилось куштувати раніше, то "Стоп-наркотик" - саме для вас!
За своїм наповненню ескімо "Стоп-наркотик" нагадує десерти з країн Сходу. Витончений смак пломбіра крем-брюле у поєднанні з маковими зернами вдало доповнений солодким покриттям з білої глазурі та смаженого кунжуту. Насиченість і пікантність смаку, характерна для турецьких солодощів, знайшла своє втілення у прохолодному десерті, який допоможе освіжитись, навіть коли термометр показує 40.
 
Одразу після виходу на ринок, морозиво "Стоп-наркотик" миттєво завоювало серця молоді. І сьогодні воно все ще залишається улюбленим для тих, хто не уявляє своє життя без сміливих експериментів. Екстраординарне поєднання незвичайних наповнювачів у звичних для нас ласощах відкриває нові двері у світ десертів. Ескімо "Стоп-наркотик" - це більше, ніж просто морозиво. Це виклик! Виклик до пошуку нових емоцій та вражень.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)