Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Празький»

Празький торт - один з найулюбленіших рецептів наших мам та бабусь. Ті, кому пощастило спробувати цей торт у дитинстві, ніколи не забудуть солодкий аромат свіжих шоколадних коржів і ніжний смак м'якого вершкового крему... Ми не претендуємо на те, щоб змагатись з близькою серцю домашньою випічкою. Однак, ми пропонуємо вам спробувати традиційний десерт у принципово новому виконанні. Це морозиво-торт "Празький".

Про справжнє походження празького торта мало що відомо. Хтось каже, що це традиційний рецепт чеської кухні. Інші ж стверджують, що він - лише далекий родич австрійського торта "Захер"... Але чи так це важливо, якщо сам десерт підкорив серця мільйонів? В нашій інтерпретації празького торта ми намагались зберегти всі ті якості, які заманюють ласунів у традиційному виконанню ласощів, і надати їм нового звучання. Що ж із цього вийшло?

 
Вийшов принципово новий, вишуканий десерт, який складається з двох струмливих шарів найніжнішого морозива, шоколадного та ванільного сортів. Невеликі шматочки шоколаду, які ви знайдете всередині торта, придають ласощам більш насичений смак. А у ролі завершального штриха тут виступає какао порошок, яким ретельно посипаний десерт.
 
І якщо ви давно мрієте про поїздку у "Золоту столицю Європи", але не знаєте, з чого почати, почніть з торта "Празький"! Не виключено, що всі інші ідеї прийдуть в голову самі.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)