продукція
компанія
Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Київський»

Новий торт Буржуй "Київський" - це авторська інтерпретація, мабуть, найбільш популярного у нашій країні десерту. У ній ви знайдете абсолютно все, що так приваблює вас у традиційному Київському торті - і хрусткий корж з безе, і ніжна кремова консистенція, і ароматні жарені горішки... Однак, те, що робить наш десерт по-справжньому особливий та неповторним - це пишний, повітряний шар найніжнішого ванільного морозива, доповнений солодким карамельним соусом.
Не дивлячись на те, що наша столиця відома своїми культурними та історичними пам'ятками, Київський торт завжди був і залишається одним з найважливіших символів цього міста. І це не дивовижно. Хто може вистояти перед бездоганним поєднанням повітряного хрусткого безе з ніжним вершковим кремом? Кого не вразить дует з смажених лісних горіхів із шоколадним соусом? Київський торт підкорює та надихає.
 

Так, він надихнув нас на створення нового морозива за мотивами улюбленого десерту. Окрім тих компонентів, які традиційно використовуються під час приготування Київського торту, ви знайдете тут цілих два широких шари з вашого улюбленого ванільного крему-морозива, який прикрашають смажені горішки та візерунок з солодкого карамельного сиропу. Отже, сміливо кличте своїх друзів на каву і не забудьте здивувати їх новим поєднанням улюбленого торту з найсмачнішим морозивом!

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».