Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Гран-Прі»

У цьому році рецептурі морозива "Гран-Прі" виповнюється 16 років. Вперше морозиво цієї лінії з'явилось у продажу в далекому 2001 році. І по цей день воно залишається одним з улюблених десертів для наших покупців. Отже, якщо ви за якимись причинами до сих пір жодного разу не куштували "Гран-Прі", обов'язково зробіть це у найближчий час. В чому причина його популярності? Вона у смаку, в естетиці і, звісно, у відмінній якості.
Морозиво "Гран-Прі" - це хрусткий вафельний ріжок, зсередини покритий тонким шаром молочного шоколаду. Всередині ріжка - ніжний пломбір, який піднімається нар ріжком, викладений акуратними хвилями. Це надає десерту повітряно-кремовий вид. І в додаток - різні наповнювачі, які доповнюють смак і роблять його досконалим.
 
Все, що вам залишається - це обрати начинку, яка вам більше до вподоби. Шоколадний пломбір стане справжнім відкриттям для прихильників цих ласощів. Адже, окрім самого морозива і шоколадного соусу, на дні ріжка є цілі шматочки шоколаду!
 
Ті ж, кому більше до душі фруктові топінги та джеми, точно оцінять морозиво з малиною, ківі та манго. Кожне з них, окрім самого наповнювача, містить шматочки справжніх свіжих фруктів! Звучить здорово, чи не так? Спробуйте морозиво "Гран-Прі" і вступайте у ряди його шанувальників.

 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)