Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?

Виробництво морозива

Виробництво морозива - це бізнес мрії для багатьох підприємців. Цей заморожений десерт не виходить з моди вже багато-багато років. Сучасні харчові технологи встигли створити десятки, а то і сотні різних рецептів заморожених ласощів, що припадуть до смаку навіть найвибагливішим гурманам.

У цій статті ми будемо намагатися розкрити всі аспекти цієї солодкої і прибуткової справи. 

Виробництво морозива - ТМ Ласунка

З чого варто почати

Перш за все, як і в будь-якій іншій справі, слід визначитися з тим, який результат ви хочете отримати в найближчому майбутньому. Підготуйте бізнес-план і вирішіть, скількох ласунів в цьому світі ви хочете зробити щасливішими, запускаючи свою справу з виготовлення морозива. Далі залишається небагато деталей.

На старті слід знати лише кілька речей: виробництво морозива - це виключно сезонний бізнес (тисячі підприємців з усього світу намагалися підняти продажі морозива взимку, але безрезультатно). Крім цього, організація такої справи вимагає значний стартовий капітал. Якщо ви готові до цих речей, сміливо починайте свій бізнес.

Всім відомо, що під яскравими барвистими упаковками не завжди захований смачний і якісний продукт. Це пов'язано з багатьма факторами. Якщо ви хочете, щоб ваше морозиво користувалося популярність, воно обов'язково повинно бути гідної якості. В основі цього показника лежать продукти, з яких виготовлений товар.

Для виготовлення морозива вам знадобиться:

  • багато молока і молочних продуктів - вершки, сироватка, вершкове масло, сухе, цільне, згущене і інші види молока);
  • цукор і цукрова пудра;
  • різні наповнювачі - фрукти, ягоди, горіхи, мармелад, желе, топінги, джем, карамель і тд;
  • глазур - шоколадна, біла або фруктова;
  • вафельні стаканчики, ріжки, палички і так далі.

Для зниження собівартості деякі виробники вдаються до хитрощів. Щоб зробити морозиво дешевшим в ході виробництва використовуються замінники натуральних компонентів - рослинні жири, емульгатори, стабілізатори, ароматизатори та інше.

Виробництво морозива: технологія — виробник морозива ТМ «Ласунка»

Другий важливий аспект - це те, на чому ви будете готувати морозиво. Слід зазначити, що саме обладнання - це найбільш витратна частина цього бізнесу. За різними підрахунками, щоб укомплектувати невелику фабрику, яка буде виробляти близько 1 000 кілограм морозива щодня, вам знадобиться 30 - 60 тисяч доларів. Знизити цю цифру можна, ретельно підбираючи техніку у різних постачальників, або купуючи верстати, які раніше вже були у використанні.

Для виробництва морозива вам обов'язково знадобиться така техніка:

  • змішувач - пристрій, який буде швидко і ретельно перемішувати всі інгредієнти;
  • фільтр - девайс, який буде очищувати масу від зайвих добавок;
  • пастеризатор - прилад, який буде нагрівати готову суміш;
  • гомогенізатор - пристрій, який під впливом тиску буде подрібнювати всі компоненти майбутнього морозива;
  • фризер - девайс, який буде поступово заморожувати і насичувати суміш киснем;
  • ємності для витримки морозива;
  • автомат для фасування товару;
  • якісні промислові морозильні камери.

Як саме відбувається процес виробництва морозива: простий алгоритм

Технологія виробництва морозива складається з декількох етапів:

  1. підготовка сировини, з якої пізніше буде виготовлений продукт;
  2. міксування всіх необхідних компонентів, відповідно до рецептури і державних норм;
  3. фільтрування отриманої маси;
  4. пастеризація (нагрівання) і гомогенізація (подрібнення) маси;
  5. охолодження;
  6. фрізерування маси (насичення морозива повітрям);
  7. загартовування (процес «виморожування» зайвої вологи);
  8. розфасовка і упаковка продукту;
  9. зберігання до моменту передачі в торгову точку.

Як визначитись, які види морозива слід виробляти?

Досвідчені бізнесмени звикли передавати всі питання, пов'язані з вибором, в руки маркетологів, що спеціалізуються на проведенні різноманітних досліджень. Це дуже правильне рішення, яке не вимагає значних витрат.

Метою дослідження повинно бути виявлення споживчих переваг у тому регіоні, в якому ви плануєте здійснювати продаж вашого морозива. Вважається, що найпопулярнішими видами морозива є пломбір в стаканчику, шоколадне морозиво і ескімо на паличці. Але ці дані не слід брати за основу. Регіон вашого збуту може виявитися унікальним. Ще один варіант, який, на жаль, не такий надійний, як попередній, але зате безкоштовний - це пошук проведених раніше подібних досліджень в інтернеті. Там ви можете простежити загальну тенденцію по країні.

Збут морозива

Мабуть, це найголовніший аспект, про який потрібно пам’ятати ще на етапі планування бізнесу. У чому сенс створювати продукт, який буде нікому продати? Для початку дізнайтеся, які умови реалізації (націнка і тд) у дрібних магазинів і великих мереж супермаркетів. Попередньо уточніть, чи готові вони взяти ще одну торгову марку на реалізацію. Запам'ятайте, практично всі великі торгові мережі беруть певну суму за те, що ваш товар потрапить до них на прилавки. Ці гроші також слід враховувати при складанні бізнес-плану.

які види морозива слід виробляти?

Щоб система збуту працювала легко і налагоджено, слід подумати про впровадження такої посади, як торговий представник. Це людина, яка буде їздити по дрібним магазинам, кафе, ресторанами або іншим торговим точкам і пропонувати ваш товар. Логічним у цьому випадку буде твердження, що чим розумніше і кваліфікованіше буде фахівець, тим більше прибутку ви зможете отримати.

Ще один важливий фактор, про який не слід забувати, - це реклама Подумайте, який вид реклами зможе охопити найбільшу кількість вашої цільової аудиторії - зовнішня реклама, реклама на ТБ, радіо, в ЗМІ або в інтернеті. Не нехтуйте цим, адже реклама - це двигун торгівлі.

Успіхів!

Статті по темі
Баскський чизкейк Сан-Себастьян: рецепт з вишуканим смаком
Баскський чизкейк Сан-Себастьян: рецепт з вишуканим смаком
Різдвяні рецепти: новорічне печиво, імбирні пряники та шоколадні шишки
Різдвяні рецепти: новорічне печиво, імбирні пряники та шоколадні шишки
Пиріг з морозивом
Пиріг з морозивом
Морозиво за знаками зодіаку
Морозиво за знаками зодіаку

Як все починалось? Наша історія

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 27-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».