Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Торт у вигляді морозива

Lasunka
21.06.2018

Торт у вигляді морозива

 

Морозиво - не тільки улюблений десерт мільйонів ласунів, а й джерело креативних ідей для створення кулінарних шедеврів. Хочете здивувати близьких - зробіть торт у вигляді морозива! Це навіть звучить смачно, а скориставшись нашими порадами, можете не сумніватися в кінцевому результаті і неймовірному гастрономічному задоволенні.

 

Для початку визначтеся з коржами. Хоча насправді, якими вони будуть, великого значення не має. Краще скористатися випробуваним рецептом, адже основну увагу потрібно буде приділити прикрасі. Торт з вафельним ріжком, торт ескімо, у вигляді кошика або традиційного стаканчика - яким йому бути, ось над чим потрібно серйозно подумати.

 

Оберіть торт-морозиво, фото якого вам не просто сподобається, але й буде під силу у виконанні. Для створення більшості шедеврів потрібна мастика. Вона зробить оформлення акуратним і максимально схожим на холодний десерт. Найпростіше і найефектніше, на наш погляд, зробити торт з вафельним ріжком. Його зроблять навіть господині-початківці. Торт у вигляді морозива буде одноярусним.

 


 

Отже, для оригінального «дизайну» знадобиться

Інгридіенти

 

• мастика;

• харчовий барвник;

• шоколадна глазур;

• вафельний ріжок.

 


 

Торт морозивоДля початку визначтеся з кольоровою гамою. Широкий вибір пігментів дає можливість і для традиційних поєднань, і для оригінальних контрастів. Вмішайте барвник у мастику (її можна купити готовою або зробити самостійно). Мастиковим полотном покрийте готовий, перемазаний кремом торт у вигляді морозива. Добре розрівняйте поверхню і приступайте до найголовнішого.

 

У центрі композиції із залишків коржа і крему формуємо кулю. Зверху заливаємо шоколадною глазур'ю. Не бійтеся, якщо вона розтеклася по поверхні – це додасть шарму, і наш торт-морозиво, фото якого ми намагаємося зобразити, буде виглядати ідеально. Зверху на кулю підкреслено недбало пристроюємо вафельний стаканчик, так, начебто морозиво попливло. В принципі композиція вже сама по собі закінчена. За бажанням її можна прикрасити фруктами, карамельною посипкою та ін.

 

Не складним у виконанні буде і торт ескімо. Оригінальною ідеєю стане імітація трохи надкушеного краю десерту. І тут фантазія кондитера може розігратися по повній. Найкраще, вірніше, реалістичніше, працювати з мастикою. Але можна зробити торт ескімо і на «швидку руку». У прямокутні коржі з трохи закругленими краями попередньо потрібно примостити подобу традиційної для цього сорту палички (підійде вафельна основа). Змащуємо основу кремом і заливаємо глазур'ю. Все - торт у вигляді морозива готовий.

 

Яку б форму ви не обрали, її обов'язково оцінять фанати морозива. А його, якщо вірити статистиці, люблять всі, ну, або майже всі. Доставте задоволення близьким, створіть кондитерське диво, тим паче, що зробити це зовсім не складно.

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)