Види продукції
Наші бренди
Новинки

Торт у вигляді морозива

Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?
Торт у вигляді морозива
Lasunka
21.06.2018

Торт у вигляді морозива

 

Морозиво - не тільки улюблений десерт мільйонів ласунів, а й джерело креативних ідей для створення кулінарних шедеврів. Хочете здивувати близьких - зробіть торт у вигляді морозива! Це навіть звучить смачно, а скориставшись нашими порадами, можете не сумніватися в кінцевому результаті і неймовірному гастрономічному задоволенні.

 

Для початку визначтеся з коржами. Хоча насправді, якими вони будуть, великого значення не має. Краще скористатися випробуваним рецептом, адже основну увагу потрібно буде приділити прикрасі. Торт з вафельним ріжком, торт ескімо, у вигляді кошика або традиційного стаканчика - яким йому бути, ось над чим потрібно серйозно подумати.

 

Оберіть торт-морозиво, фото якого вам не просто сподобається, але й буде під силу у виконанні. Для створення більшості шедеврів потрібна мастика. Вона зробить оформлення акуратним і максимально схожим на холодний десерт. Найпростіше і найефектніше, на наш погляд, зробити торт з вафельним ріжком. Його зроблять навіть господині-початківці. Торт у вигляді морозива буде одноярусним.

 


 

Отже, для оригінального «дизайну» знадобиться

Інгридіенти

 

• мастика;

• харчовий барвник;

• шоколадна глазур;

• вафельний ріжок.

 


 

Торт морозивоДля початку визначтеся з кольоровою гамою. Широкий вибір пігментів дає можливість і для традиційних поєднань, і для оригінальних контрастів. Вмішайте барвник у мастику (її можна купити готовою або зробити самостійно). Мастиковим полотном покрийте готовий, перемазаний кремом торт у вигляді морозива. Добре розрівняйте поверхню і приступайте до найголовнішого.

 

У центрі композиції із залишків коржа і крему формуємо кулю. Зверху заливаємо шоколадною глазур'ю. Не бійтеся, якщо вона розтеклася по поверхні – це додасть шарму, і наш торт-морозиво, фото якого ми намагаємося зобразити, буде виглядати ідеально. Зверху на кулю підкреслено недбало пристроюємо вафельний стаканчик, так, начебто морозиво попливло. В принципі композиція вже сама по собі закінчена. За бажанням її можна прикрасити фруктами, карамельною посипкою та ін.

 

Не складним у виконанні буде і торт ескімо. Оригінальною ідеєю стане імітація трохи надкушеного краю десерту. І тут фантазія кондитера може розігратися по повній. Найкраще, вірніше, реалістичніше, працювати з мастикою. Але можна зробити торт ескімо і на «швидку руку». У прямокутні коржі з трохи закругленими краями попередньо потрібно примостити подобу традиційної для цього сорту палички (підійде вафельна основа). Змащуємо основу кремом і заливаємо глазур'ю. Все - торт у вигляді морозива готовий.

 

Яку б форму ви не обрали, її обов'язково оцінять фанати морозива. А його, якщо вірити статистиці, люблять всі, ну, або майже всі. Доставте задоволення близьким, створіть кондитерське диво, тим паче, що зробити це зовсім не складно.

Comments ()

  Статті по темі
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Lasunka
  Lasunka
  09.02.2022
  Блог
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Виробнику щастя – 25 років!
  Lasunka
  Lasunka
  09.02.2022
  Блог
  Виробнику щастя – 25 років!
  Шарлотка без випічки
  Lasunka
  Lasunka
  31.01.2022
  Блог
  Шарлотка без випічки
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)