Види продукції
Наші бренди
Новинки

Відерця

Відерця "Ласунка" - це традиційні рецепти, несподівані експерименти та найсміливіші поєднання. Незалежно від того, який десерт ви оберете, можете не сумніватися, в його основі - тільки найкраще морозиво з натуральних інгредієнтів. Густий шоколад, ніжні фісташки, тягуча карамель, яскравий апельсин або ароматна малина - відчуйте все багатство смаків з унікальними десертами. І все це - в зручних креманках. Життя прекрасне. І морозиво "Ласунка" допоможе переконатися в цьому!

Для малюків морозиво - справжнє свято, вибух емоцій. А що, якщо на дні барвистого відерця чекає приємний сюрприз? Десерти "Приз-Ам" - це не просто ласощі. Це справдження дитячої мрії про нескінченні сюрпризи. Креманки сконструйовані таким чином, що з'ївши десерт, ви знайдете унікальний дарунок, надійно захований завдяки подвійному дну.
 
Відра "Буржуй" оцінять навіть досвідчені гурмани. Тірамісу, страчателла, фісташка, іменована "золотом Сицилії", подвійний шоколад або бездоганний мікс з малини, полуниці та вишні. Морозиво "Ласунка" перевершить всі ваші очікування і доведе, що ідеальні десерти існують.
 
Слідкуєте за фігурою і відмовляєтесь навіть дивитися на ласощі? "Ласунка" подбала про стрункість вашої талії та підготувала унікальне морозиво "0 0%". Ні грама цукру, жодної зайвої калорії - тільки бездоганний смак та кращі натуральні компоненти.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)