Види продукції
Наші бренди
Новинки

Сирки

Смачні та поживні сирки, покриті глянсовою шоколадною глазур'ю - десерти, які люблять не тільки діти, а й дорослі. "Ласунка" знає про це й пропонує чудові холодні ласощі, в яких поєднуються ніжний сирок і кращий пломбір. Сирок або морозиво? Спробуйте і вирішите самі. Ми точно знаємо тільки одне: бездоганні десерти "Ласунка" не залишать байдужим жодного поціновувача висококласних ласощів!

З особливою турботою про найменших ласунчиків було створено чудовий сирок "Малюк-Ам". Смачний десерт на дерев'яній паличці стане справжньою нагородою для вашої дитини. А завдяки тому, що для його виготовлення використовуються виключно натуральні та безпечні компоненти, морозиво буде не тільки дивовижно смачним, але й корисним.
 
Вишукана ваніль або насичений шоколад? Що оберете саме ви? Сирки "Ласунка" - це не тільки традиційні поєднання, а й свіжі рішення. Що може бути більш шоколадним шоколадного морозива, оповитого шоколадною вуаллю? Насолоджуйтесь багатством смаку і свіжістю сирка, для створення якого відбираються тільки найкращі какао боби. Або подаруйте собі хвилини блаженства з найніжнішим класичним ванільним наповнювачем. Ідеальні десерти - це диво й високе мистецтво. Впустіть їх у своє життя з ласощами "Ласунка".
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)