Види продукції
Наші бренди
Новинки

З першими теплими днями так кортить зануритися в атмосферу легкості й безтурботності. Фруктове морозиво і заморожені соки "Ласунка" закрутять вас у веселому ритмічному танці. Соковитий кавун, стигла диня або цілий хоровод з ароматних ягід - оберіть смак свого літа і насолоджуйтеся ним, коли забажаєте! Класична шоколадна або незвичайна кольорова глазур, натуральний сік або шматочки стиглих фруктів, солодкий сорбет або основа з ніжного ванільно-вершкового пломбіру - з нашими десертами ви точно не занудьгуєте!

Складно вигадати більш простий і смачний спосіб освіжитися в спекотний день, ніж з'їсти натуральне фруктове морозиво. "Ласунка" підготувала чимало чудових десертів. Класичне "Плодово-ягідне" в шоколадній глазурі або без неї, різнокольорові "Світлофор" і "Винт", оригінальні "Кавун" і "Динька" - відчуйте смак улюблених фруктів і ягід, насолоджуючись холодним ласощами.
 
Мрієте зануритися в атмосферу запальної кубинської вечірки? "Мохіто Айс" з лимоном, м'ятою і бульбашками з карамелі подарує вибух емоцій і відмінний настрій!
Оберіть улюблене фруктове морозиво "Ласунка" і не відмовляйте собі в задоволенні поласувати чудовими десертами!

 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)