Види продукції
Наші бренди
Новинки

Пломбір, вкритий шоколадною глазур'ю, на паличці - класичне ескімо користується величезною популярністю ось вже майже 100 років. "Ласунка" не тільки радує традиційними десертами, але й експериментує зі смаками, створюючи унікальні ласощі. Розсип горішків, різнобарвне кондитерське посипання, кунжутне насіння в ролі панірування - поціновувачі перевірених поєднань і шанувальники нетривіальних рішень без зусиль знайдуть "своє" ескімо!

Мрієте про вибух смаків? "Лев", "Стоп-наркотик" і "МОНО" перевернуть ваше уявлення про те, яким може бути ескімо! Незвичайні наповнювачі і нестандартні поєднання вразять навіть найвибагливіших шанувальників солодощів. А "Лакомка" з незвичайним збитим покриттям і посипанням з подрібнених горішків дозволить по-новому поглянути на звичну глазур.
 
Лінійка морозива "Лев", яка встигла стати легендарною, поповнилася парою нових унікальних видів. Десерти "Лев DELUXE" з вишнею і маракуєю створені за секретною технологією і мають унікальну подвійну глазур, нанесену методом "шокової" заморозки.
 
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)