Види продукції
Наші бренди
Новинки

Класичне ескімо

Пломбір, вкритий шоколадною глазур'ю, на паличці - класичне ескімо користується величезною популярністю ось вже майже 100 років. "Ласунка" не тільки радує традиційними десертами, але й експериментує зі смаками, створюючи унікальні ласощі. Розсип горішків, різнобарвне кондитерське посипання, кунжутне насіння в ролі панірування - поціновувачі перевірених поєднань і шанувальники нетривіальних рішень без зусиль знайдуть "своє" ескімо!

Лінійка морозива "Лев", яка встигла стати легендарною, поповнилася парою нових унікальних видів. Десерти "Лев DELUXE" з вишнею і маракуйя створені за секретною технологією і мають унікальну подвійну глазур, нанесену методом "шокової" заморозки.
 
Хочете згадати смак дитинства? Ескімо "Як ранiше", яке готується за класичним рецептом, допоможе насолодитися спогадами про безтурботні часи. 
 
Мрієте про вибух смаків? "Петриківочка", "Стоп-наркотик" і "Пирожено-морожено" перевернуть ваше уявлення про те, яким може бути ескімо! Незвичайні наповнювачі і нестандартні поєднання вразять навіть найвибагливіших шанувальників солодощів. А "Ласунка" з незвичайним збитим покриттям і і посипанням з подрібнених горішків дозволить по-новому поглянути на звичну глазур.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)