Види продукції
Наші бренди
Новинки

Про компанію

ТМ "Ласунка" - виробник морозива в Україні з 1997 року. Із самого початку своєї діяльності компанія дотримувалася встановлених стандартів якості, ретельно слідкувала за тим, щоб готова продукція була не тільки смачною, але й повністю безпечною. Розробляючи власні унікальні технології виробництва морозива, ми залишились вірними основним принципам роботи. Саме тому можна не сумніватись, що будь-яка пачка морозива ТМ "Ласунка" - натуральний продукт, створений із найкращих компонентів.
ОТЖЕ, КОМПАНІЯ "ЛАСУНКА" - ЦЕ:
icon
Провідний виробник
морозива
в Україні
icon
Визнання
на міжнародному
ринку
icon
Найширший
асортимент
більше 120 видів
морозива
icon
Безперечний смак,
висока якість
і доступна ціна
морозива
icon
Передові
технології
виробництва
icon
Система
управління
якістю
ISO 9001
icon
FSSC22000 схеми
сертифікації систем
менеджменту безпеки
харчових продуктів
icon
Рекламна підтримка
на телебаченні,
радіо, у транспорті
і точках продажу
icon
Розвинена дистриб'юторська
мережа по всій території
України та у країнах
ближнього зарубіжжя
icon
Неодноразове
визнання на різних
міжнародних
виставках

Производство

ТОВ "Ласунка" - це сучасний виробник морозива на спеціалізованому підприємстві. Масштаби нашого виробництва не мають собі рівних в Україні, а більш ніж двадцятирічний досвід виготовлення морозива дозволяє впевнено стверджувати, що ТМ "Ласунка" - це найбільший виробник морозива і заморожених продуктів.
Цілий комплекс агрегатів забезпечує безперебійну роботу молочного та шоколадного цехів, а також цеху джему, завдяки чому наші покупці можуть насолодитись улюбленими смаками морозива: від найпростішого на перший погляд вершкового морозива у вафельному стаканчику до торта-морозива.
На офіційному підприємстві "Ласунка" в Україні працює більше 1000 співробітників. Їх професійне ставлення і відповідальний підхід до роботи допомагає кожного дня вносити свій особистий вклад у розвиток компанії, постійно підвищуючи якість і розширюючи асортимент продукції. На чолі нашої численної команди стоять молоді і талановиті керівники. Сумісна праця є продовженням роботи кожного з учасників - це нові ідеї, рішення, питання, від яких залежить кінцевий результат усіх проектів.
На даний момент компанія "Ласунка" - це вже офіційна група з п'яти підприємств. Це і масштабні виробництва, які базуються у різних містах України (Дніпро, Тернопіль, Нікополь), і окремі фірми, діяльність яких спрямована на забезпечення логістики компанії.
У квітні 2016 року підприємство ТОВ "Ласунка" було перевірено і сертифіковано згідно вимогам FSSC22000 схеми сертифікації систем менеджменту безпеки харчових продуктів, яка включає вимоги ISO 22000:2005, ISO / TS 22002-1:2009 і додаткові вимоги FSSC22000. Органом сертифікації від імені DQS CFS GmbH, (Франкфурт на Майні, Німеччина) виступила компанія "ПРИРОСТ - член DQS-Group". Схема сертифікації FSSC22000 затверджує рекомендації і вимоги до системи менеджменту безпеки виробництв і компаній, які приймають участь у різних етапах виробництва, постачання, збереження та відвантаження харчової продукції. У 2017 році підприємство ТОВ "Ласунка" пройшло повний аудит, підтвердивши, що система менеджменту безпеки повністю відповідає вимогам, висунутим у схемі FSSC22000.

Праздник мороженого

Компанія "Ласунка" прагне досконалості і відкрита для співпраці. Ми приділяємо особливу увагу побудові довготривалих відносин з клієнтами і партнерами, які, без сумніву, виправдають наші сподівання. Основна мета ТМ "Ласунка" - не зупинятись на досягнутому, а постійно опановувати нові галузі виробництва морозива і технології.
Але нічого цього не було б без любові і визнання наших улюблених клієнтів. Адже кожна наступна пачка морозива фасується з думкою про маленьких і великих ласунів, настрій яких помітно покращується, варто лише розгорнути шелестку упаковку.
САМЕ ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ «ЛАСУНЦІ» ЗАЛИШАТИСЬ ПРОВІДНИМ
ВИРОБНИКОМ НА РИНКУ МОРОЗИВА В УКРАЇНІ ВЖЕ 25 РОКІВ.
Соціальні мережі і розсилка
Ви також можете підписатися на наші
розсилки і сторінки в соціальних мережах і бути
в курсі новин, конкурсів та акцій.
Підписатися
Пишіть нам
Поділіться з нами своїми ідеями
і пропозиціями, ми обов'язково врахуємо
всі зауваження і побажання!
Відправити
Зв'яжіться по телефону
Ви можете звернутися на гарячу лінію
компанії, або замовити зворотний дзвінок,
заздалегідь описавши тему звернення.
Передзвонити

Персональні дані наших клієнтів (ім'я, e-mail і под.) строго конфіденційні. Ми використовуємо ваші дані виключно для зв'язку з вами в процесі оформлення замовлень. Наша компанія не надає особисту інформацію третім особам. Угода користувача
Гаряча лінія

0800 40 70 00

Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)
Персональні дані наших клієнтів (ім'я, e-mail і под.) строго конфіденційні. Ми використовуємо ваші дані виключно для зв'язку з вами в процесі оформлення замовлень. Наша компанія не надає особисту інформацію третім особам. Угода користувача
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)