Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Стакан-Великан»

Великий, плаский і прикольний. А ще неймовірно смачний! Десерт "Стакан-Великан" - це класичне поєднання шоколадного або ванільного морозива, хрусткого вафельного стаканчика і згущеного молока, але у принципово новому виконанні. Родзинку звичним та улюбленим нами ласощам надають об'єм та незвичайність форми. "Стакан-Великан" - це ідеальний вибір для жаркого літнього дня.
"Стакан-Великан" - це десерт, створений для справжніх фанатів морозива. Для тих людей, який завжди мало однієї порції, і які завжди раді побалувати себе улюбленими ласощами.
 
Головною відмінністю "Стакана-Великана", звісно, є його розмір. Адже в однім порції такого десерту майже в півтора рази більше морозива, ніж у звичних для нас вафельних стаканчиках. А значить, яким би жарким не видався день, всього лише однієї порції вам буде достатньо для того, щоб охолодитись та зарядитись енергією для нових подвигів!
 
Друга ж відмінність "Стакана" - це його форма. Ми вирішили виробляти морозиво в продовгуватих, трохи пласких стаканчиках. Така система була розроблена спеціально для того, щоб навіть маленькі дітки змогли зручно тримати морозиво в ручках.
 
Зручність, кількість та неймовірний смак - ось причини, які змушують купувати "Стакан-Великан" знову і знову.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)