Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Серденько»

Що таке кохання? У кожного, напевно, знайдеться власна відповідь на це питання. Кохання можна визначати по-різному. Однак, проявляється воно завжди однаково - у бажанні піклуватись та дарувати радість дорогій людині. Морозиво-торт "Серденька" - це ще один привід нагадати близьким людям, наскільки вони дорогі для вас. Гарний, смачний, ніжний, романтичний... Розділіть цей десерт з тими, кого ви по-справжньому кохаєте.
У круговороті метушні ми часто забуваємо про людей, які нам дорогі. Їх доброту, турботу і підтримку сприймаємо, як щось природне. Але ж так важливо зберігати і підтримувати тепло у ваших стосунках. І що саме цікаве, тепер це можна зробити за допомогою холодного десерту! Торт "Серденько" - це ніжні ласощі, виготовлені з м'якого вершкового морозива з додаванням солодких сиропів - персикового, полуничного, ванільного та шоколадного. Десерт має форму серця і викладений струмливими хвилями, які прикрашають шматочки зацукрованих фруктів і смажені горішки.
 
Зовсім необов'язково чекати на особливий момент для того, щоб розповісти рідній людині, як багато вона для вас значить. Достатньо просто приділити їй увагу. Наприклад, побалувавши смачним десертом.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)