Види продукції
Наші бренди
Новинки

Наші бренди

Ми впевнені, що життя має бути наповнене новими відкриттями, сміливими експериментами та яскравими враженнями. Кожного разу, працюючи над створенням нової лінії морозива, ми прагнемо відкрити щось нове для наших споживачів. Кожний бренд нашого морозива - це можливість приємно здивувати вас незвичайним смаком, принципово новою формою або нетривіальним поєднанням інгредієнтів. Спробуйте і переконайтесь у цьому самостійно!

Читайте: МОРОЗИВО ПЛОМБІР
 
Нещодавно компанія "Ласунка" відсвяткувала своє двадцятиріччя. За цей час ми пройшли довгий шлях від невеличкого підприємства до найбільшого виробника морозива в Україні. Але головним предметом нашої гордості є те, що кожного разу, коли ми запускали у виробництво нову лінію десертів, вона завжди одразу ж закохувала в себе наших покупців і перетворювала їх на постійних клієнтів. І навіть зараз на полицях магазинів ви можете знайти морозиво, рецептуру якого ми розробляли ще на початку нашого шляху.
 
Секрет такої популярності простий. Це свіжість. Передусім, звісно, в інгредієнтах. На нашому виробництві ми використовуємо тільки свіжі продукти найвищої якості. А по-друге, це свіжий погляд на звичний процес виробництва. Ми постійно прагнемо додати незвичайності навіть у класичні десерти. Ми винаходимо нові поєднання смаків та ароматів, працюємо над новою формою та наповненням. Кожний бренд нашого морозива - це можливість порадувати себе у ті дні, коли хочеться чогось смачного та незвичайного.
 
Експериментуйте, куштуйте та діліться враженнями на нашому сайті!  
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)