Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Mohito Ice»

Влітку, коли повітря розжарюється до межі, і навіть кондиціонер в офісі вже не рятує, так хочеться купити квиток і полетіти кудись поближче до океану. Слухати шум прибою, танцювати під енергійну музику і пити освіжаючі коктейлі. З морозивом "Мохіто-Айс" ви можете перенестись на сонячний острів, не покидаючи рідного міста. Запаморочливий мікс освіжаючої м'яти, лайму, улюбленого пломбіру і вибухової карамелі - і все це в одному десерті!
Морозиво "Мохіто-Айс" - це по-справжньому літнє буйство смаків та кольорів! Соковита глазур зі смаком м'яти та лайму покриває ніжний вершковий пломбір, а всередині десерту - феєрверк з кольорової карамелі, яка вибухає у вас в роті. Ескімо "Мохіто-Айс" - це революційний десерт, який подарує вам цілий океан незабутніх емоцій та вражень.
 

Так що, коли хочеться незапланованого весілля, іскристого щастя чи просто нових смакових відчуттів, просто відкрийте упаковку з "Мохіто-Айс". Цей десерт не тільки подарує вам прохолоду та освіжить у жаркий літній день, але й стане справжнім відкриттям, яке ви не скоро зможете забути. Обов'язково поділіться ним з друзями!

 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)