Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Малюк-Ам»

Скільки морозива може з'їсти дитина? Кожні батьки знають - стільки, скільки влізе, а потім ще трішечки. Серія морозива "Малюк-Ам" створена спеціально для того, щоб маленькі ласуни могли насолоджуватись улюбленими ласощами у будь-якій кількості та у будь-яку пору року. А різноманітність форм та смаків приведе вашого малюка у справжній захват.
Кожні турботливі батьки знають, як важливо слідкувати за харчуванням дитини. Це питання стає особливо важливим, коли ви обираєте солодощі, щоб побалувати свого малюка. Унікальність морозива з лінії "Малюк-Ам" складається у тому, що його склад розроблений з урахуванням потреб дитячого організму. Кожен інгредієнт ласощі проходить додаткову перевірку якості.
 
Добре знайомий, улюблений багатьма Пломбір «Малюк- Ам» ввійде в 2020 рік злегка оновленою упаковкою! Пломбір «Малюк-Ам» відповідає всім вимогам ДСТУ 4733:2007, так як не містить в своєму складі барвників, консервантів й загусників, та виробляється з натурального живого молока та вершкового масла. Гіпоалергенний склад, збалансований вміст цукру дозволяють вживати морозиво малюкам з трьох років. Серія найпопулярнішого морозива пломбір «Малюк- Ам» поповнилася двома новими «малюками» з дивовижними смаками! Один з «малюків», - це пломбір зі шматочками манго та джемом манго всередині, а другий – пломбір з улюбленою малиною!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)