продукція
компанія
Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Люба-буба»

Шанувальники культової гумки будуть у захваті! Іскристий молодіжний смак жувальної гумки Bubble Gum знайшов своє втілення в улюблених прохолодних ласощах. Морозиво "Люба Буба" - це яскраві кольори, незвичайний смак і порція позитиву на кожен день. Тому, якщо ви хочете завжди залишатись у чудовому настрої, рекомендуємо приймати новий десерт, мінімум, один раз на день. Для посилення ефекту, рекомендуємо розділити морозиво з друзями.
Ми віримо у те, що ступінь насиченості життя можна визначити кількістю нових емоцій та вражень. Саме тому ми робимо все можливо, щоб частіше дивувати вас новими смаковими поєднаннями. І якщо ви й досі жодного разу не спробували нове морозиво "Люба Буба" - зараз саме час! Яскравий колір, незвичайний смак, хрусткий вафельний стаканчик - і все це в одній порції морозива.
 
Ніжний прохолодний десерт зі смаком улюбленої гумки з дитинства - саме те, що необхідно, щоб освіжитись спекотним днем і надихнутися на нові експерименти. Отже, наступного разу, коли зберетесь на прогулянку містом з друзями, або на пікнік у парку в тісному сімейному колі, не забудьте порадувати себе та їх сміливим молодіжним десертом!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».