Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Лакомка»

Ескімо "Лакомка" гідно оцінять шанувальники класики у десертах. Тут є все, за що ви так полюбляєте морозиво, і, при цьому, у великій кількості! Багато морозива, багато шоколаду, багато горіхів - про що ще можна мріяти у задушливий літній день? Морозиво "Ласунка" приємно освіжає, насичує та заряджає енергією для нових перемог та досягнень.
"Лакомка" - ескімо для тих, хто цінує у морозиві насиченість та ніжність смаку. Основа десерту - це вершкове морозиво, збите майже до кремоподібної консистенції. Зверху нього нанесено густий шар ароматної шоколадної глазурі. А у ролі завершального акорду виступає рясна розсип смаженого арахісу. Солодкий, ситний та прохолодний десерт - це чудовий спосіб порадувати себе та своїх близьких, не очікуючи на особливий випадок.
 
 
Ескімо "Лакомка" - це улюблена з дитинства класика у новому виконанні. Пікантний смак смажених горішків, які потопають у товстому шарі шоколаду, який просто тане у роті, бадьора прохолода збитого пломбіру... Справжнє свято смаку. Спробуйте морозиво "Лакомка" і ви одразу станете відданим шанувальником!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)