Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Кучерявий пінчер»

Кучерявий пінчер - один з улюблених тортів нашого дитинства. І в кожній родині у кожної господині був свій улюблений спосіб його приготування, який робив десерт справді унікальним. Як випікати коржі, скільки їх потрібно вимочувати в сметані або вершках, як готувати глазур, які прикраси використовувати ... Сьогодні ми ділимося з вами своїм фірмовим способом приготування пінчера. Хрусткі вафлі і шматочки шоколаду, ніжний ванільний пломбір і шоколадна глазур, смажені горіхи і родзинки - зустрічайте, це наш торт "Кучерявий пінчер"!
Ми абсолютно впевнені - краще великої порції морозива може бути тільки цілий торт-морозиво! Наш "Кучерявий пінчер" - це можливість по-новому поглянути на традиційний домашній десерт, зробити його цікавішим та більш незвичайним. Як ми це зробили? Звісно, за основу ми вирішили взяти ваш улюблений вершковий пломбір. А далі почалася магія кулінарного мистецтва.
 
Для того, щоб зробити торт з декількох шарів, ми випекли ароматні вафельні коржі, які промазали класичним ванільним морозивом. Щоб зробити смак торту ще більш цікавим і насиченим, ми вирішили додати цільні шматочки чорного шоколаду і хрусткого смаженого арахісу. А у ролі заключного штриха виступають смажені горіхи і солодкі родзинки. Розділіть цей десерт зі своєю родиною, і, можливо, він стане вашими новими улюбленими сімейними ласощами. 
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)