Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Кавун»

Хто з нас не любить літо? Хто з нас жодного разу не мріяв про те, щоб переїхати кудись у теплі сонячні країни, де улюблена пора року триває цілий рік? Наше морозиво-щербет "Кавун" - це можливість подарувати собі шматочок яскравого, сонячного і теплого літа, навіть коли за вікном хмарна погода. У цьому десерті ми втілили всю соковитість, аромат та смак улюбленої ягоди. І більш того - доповнили її маленьким шоколадним насінням, які вам нарешті не треба буде прибирати!
Тепла погода, довгі дні і короткі ночі - це лише мала частина того, за що ми полюбляємо літо. Головна ж причина у тих простих, але таких щасливих моментах, які ми зберігаємо у пам'яті з самого дитинства. Вона у тих неповторних емоціях та переживання, які ми відчували, коли допізна грали з друзями у дворі, купались у річці, їздили до бабусі у село... Вона - в очікуванні чогось, нехай невеликого, але такого особливого, незабутнього. Наприклад, як перший у сезоні кавун, який батьки приносять додому, миють, розрізають, і який наповнює весь дім чарівним ароматом.
 
Наше морозиво "Кавун" - це можливість у будь-яку пору року і у будь-якому місці насолодитись смаком і ароматом улюбленої ягоди і поринути у солодку ностальгію. Соковитий кавуновий щербет, вдало доповнений шоколадним насінням, подарує вам шматочок по-справжньому літного щастя та безтурботності.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)