Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Ice cake»

«Ласунка» ламає стереотипи і відтворює традиційні десерти в новому виконанні. Наша новинка - морозиво «Айс-Кейк». Тут є все від традиційного рецепту тістечка. Роль бісквітного коржа віддана тендітному шоколадному печиву. Крему - відразу декільком видам класичного пломбіру. «Родзинки» ласощам додає саме морозиво, різне і неймовірно смачне.
Брикет морозива, створений відразу з декількох його сортів - найніжнішого молочного і двох видів шоколадного. Але ж шоколаду багато не буває - це знають всі його любителі. Тож фінальний штрих, у вигляді тонкого шару глазурі з хрусткими кусочками карамелі, роблять десерт справжнім раєм для ласунів.
 
«Ласунка» виробляє морозиво різне, але одна деталь об'єднує всі сорти без винятку. Ми не використовуємо рослинні жири. В основі морозива-тістечка - ніжний пломбір зі справжнього молока. Його тонкий смак, підкреслює шоколадний настрій новинки холодних десертів.
 
Новинка морозиво «Айс-Кейк» тільки з'явилося у продажу, але вже встигло завоювати покупця. Тому «Ласунка» збирається розширити лінійку бренду, і порадувати поціновувачів солодкого новими морозивами-тістечками. Про наші десерти краще не говорити, а просто один раз купити брикет морозива і насолодитися його неймовірним смаком!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)