Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Факел»

Хрумка вафля, підсмажені горішки, ароматна шоколадна глазур, ніжне морозиво зі смаком какао, м'який, улюблений з дитинства присмак згущеного молока - і все це можна знайти в одній порції морозива! "Факел" - це не тільки досконала форма. Це заморожений вибух з ваших улюблених інгредієнтів. Глибокий та насичений смак цього прохолодного десерту стане справжнім подарунком у літню спеку.
Коли ми працювали над створенням морозива "Факел", нашим головним завданням було створити десерт, який приверне увагу покупців своїм зовнішнім виглядом і запам'ятається своїм унікальним смаком. Ми ретельно підбирали інгредієнти, які зможуть ідеально доповнити один одного. І нарешті нам це вдалося.
 
Морозиво "Факел" - це ціла симфонія смаку! У ролі перших нот тут виступає солодка шоколадна глазур, присипана смаженим горішками. Далі йде ніжним смак шоколадного морозива. А після цього сміливо виступає м'яке і прохолодне згущене молоко. Завершальні ж акорди виконує хрусткий вафельний стаканчик, внутрішній шар якого також покритий глазур'ю.
 
Якщо ви досі не спробували "Факел", зробіть це саме зараз. Повірте, ви більше не зможете від нього відмовитись.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)