Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «0%+0%»

Ну як можна відмовити собі в улюбленому холодному десерті?! Особливо влітку, коли асфальт плавиться під сонцем, а повітря розжарюється до межі... І якщо ви саме зараз вирішили слідкувати за своєю фігурою, перейшли на збалансоване харчування і кожен день ретельно ведете розрахунки усім придбаним/витраченим калоріям, то ми маємо для вас справжній подарунок - морозива "0%+0%".
Морозиво "0% 0%" - це ніжний десерт, який за смаком зовсім не відрізняється від улюбленого пломбіру, але при цьому не залишить після себе ніяких спогадів на "проблемних зонах". В нашому новому низькокалорійному десерті повністю відсутні жири та консерванти, а замість цукру успішно використовується низьковуглеводний цукрозамінник.
 
Отже, ви більше не маєте приводу відмовляти собі в улюблених з дитинства ласощах! Адже морозиво "0% 0%" - це збалансований десерт, який обов'язково стане до вподоби навіть найбільш вибагливим ласунам. Таке морозиво скрасить навіть найспекотніший день. А його склад дозволяє побалувати себе улюбленим десертом одразу після тренування.
 
Ніжність та солодкість класичного пломбіру у поєднанні з легкістю та корисністю - ну про що ще можна мріяти?  
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)