Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Все під контролем

Lasunka
26.06.2018

Сертифікат якостіЯкість продукції «Ласунка» підтверджена світовими експертами

 

Вихід підприємства на міжнародний ринок диктує суворі вимоги, що пред'являються до виробничих потужностей і якості продукції, що випускається. Для "Ласунки" висока якість не тільки обов'язкова умова співпраці з іноземними партнерами, а й принципова позиція керівництва компанії. Кращий тому доказ - отримання сертифіката FSSC 22000.

 

Довіру покупців «Ласунка» завойовувала і відмінним смаком, і постійним контролем якості на кожному етапі виготовлення десерту. Тепер чітке дотримання технології виробництва, дотримання санітарно-гігієнічних показників безпеки, використання високоякісної сировини підтверджені експертами зі світовим ім'ям.

 

У березні 2018 року «Ласунка» отримала сертифікат FSSC 22000 Фонду сертифікації безпеки харчових продуктів (Food Safety System Certification), підтвердивши, що холодні десерти торгової марки повністю відповідають кращим світовим аналогам.

 

Даний сертифікат ґрунтується на чинних стандартах і відповідає ISO 22000: 2005, ISO / TS 22002-1: 2009 з урахуванням додаткових умов власне FSSC 22000. Його дія поширюється на більшість країн світу.

 

ТОВ "Ласунка" одне з перших, серед аналогічних виробництв, звернулося для проведення сертифікаційного аудиту до представника в Україні компанії "DQS CFS GmbH" - Міжнародного центру якості "ПРИРІСТ". Дана компанія - визнаний лідер з надання сертифікаційних послуг.

 

Свідоцтво FSSC 22000 в нашій країні є у лічених підприємств харчової промисловості. Його отриманню передує серйозна робота по модернізації технологічних ліній, що передбачає значні капіталовкладення, коригування систем менеджменту, навчання персоналу.

 

Контроль пройшли всі виробничі структури, включаючи процес надходження сировини. Обов'язковою умовою аудитора була навіть перевірка постачальників. На знання вимог FSSC 22000 склали іспит всі співробітники компанії.

 

Сертифікат був виданий на три роки з обов'язковим щорічним наглядовим аудитом з боку DQS CFS GmbH.

 

На думку керівництва «Ласунки», сертифікат FSSC 22000, завдяки безперервному контролю на всіх етапах роботи компанії, гарантує зростання продажів і подальший її розвиток. Сертифікація допоможе розширити асортимент продукції, що випускається, і географію ринків збуту. Експорт стає не далекою перспективою, а реальністю для виробника, який робить ставку на високу якість харчових продуктів. Пильна увага до цього показника дозволить успішно конкурувати на зовнішньому ринку і відчутно поліпшити показники на внутрішньому.

 

 

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)