Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Виробнику щастя – 25 років!

Lasunka
09.02.2022

21 січня 2022 року компанія «Ласунка» відсвяткувала свій вагомий ювілей! 

 

Вже цілу чверть століття провідний виробник морозива старанно працює над створенням улюблених усіма ласощів! Навіть ім’я компанії «Ласунка» багато говорить саме за себе! Кому, як не «Ласунці» знати що таке морозиво! Адже займаючись виробництвом морозива – Ласунка займається своєю справою, знає в цьому толк, і це вже перевірено та підтверджено 25 роками, довгими роками морозива! Більш того «Ласунка» це давно не просто морозиво, це ціле життя, яке наповнене не тільки смачною прохолодою , але й позитивом, добром, які створює компанія та дарує своїм споживачам!

 

Адже ми ніколи не забуваємо про те, що основними споживачами морозива є діти! І це найкращий стимул для відмінної праці, для виконання поставлених цілей на самому високому рівні!

 

«Ласунка» це компанія, яка наповнена цінностями! Найбільшою цінністю – є її колектив!

 

За всі ці довгі роки існування компанія «Ласунка» всередині – давно стала великою, дружною родиною, у якої завжди в пріоритеті саме сімейні цінності, які завжди оберігаються та шануються! Ми вважаємо себе – сімейним брендом!  І знаємо, що сім’я це сила, міцні зв'язки, надійний тил, це завжди - один за одного, пліч о пліч! І це особливо допомагає у такій не простій справі, як виробництво морозива! Може саме тому ми є в лідерах!

 

«Ласунка» -  це компанія з відомим іменем та твердою, непохитною репутацією! Її знають, люблять та купують в усіх куточках нашої країни та за її межами!

 

Місія компанії – працювати та робити все можливе для того, щоб щасливих людей  в Україні ставало більше!

 

В широкому асортименті компанії, серед більш ніж 120 видів продукції, для кожного знайдеться морозиво за смаком та «Ласунка» не припиняє дивувати споживачів, новою, цікавою продукцією та новими неординарними проектами!

 

Все морозиво ТМ «Ласунка» – смачне, натуральне та безпечне! І це безспірно та однозначно, адже підприємство сертифіковане за системою управління безпекою харчових продуктів FSSC 22000 та має власну акредитовану лабораторію! Тому, обираючи «Ласунку» – ви обираєте якість!

 

Компанія орієнтована та спеціалізується на виробництві пломбіру! Морозиво Пломбір виготовлюється за ДСТУ 4733:2007 та є найкращим за якістю, відповідно до цих державних стандартів! Тому, 60% асортименту «Ласунка» – це пломбір, виготовлений з молока та вершкового масла!

 

«Ласунка» – сучасне, інноваційне підприємство, виробничі потужності якого – є справжньою його гордістю! Ласунка слідкує за новими тенденціями ринку й намагається йти в ногу з часом! Та часто є новатором в сфері морозива, задає темп та стиль!  

 

Ми не стоїмо на місці! Ми прагнемо вдосконалення! Попереду ще багато щасливих років, сміливих, грандіозних планів та ще невпроваджених ідей! І ми все це виконаємо!

 

Більше інформації про компанію:

 

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».