Вишня – унікальна ягода. У ній велика кількість кумарину, вітамінів С, В, міді, магнію, заліза тощо. Цей продукт має великий вплив на покращення кровотворення, зміцнення кровоносної системи, крім цього, він ще й стимулює секрецію шлунка та підшлункової залози.
Вишня – смачна соковита ягода, вона входить до складу величезної кількості різноманітних страв, а саме:
- клафуті;
- Брауні;
- пироги;
- вареники;
- морозиво;
- торти;
- кекси та безліч інших страв.
Для прикладу розглянемо технологію приготування тарталеток з морозивом та вишнями.
Для цього десерту знадобляться такі продукти:
- півсклянки борошна вищого сорту;
- двісті гр. масла / маргарину;
- півсклянки цукру;
- одне яйце;
- цедра половини лимона;
- збиті вершки;
- будь-яке морозиво «Ласунка»;
- свіжа вишня та джем.
Борошно потрібно просіяти, зробити поглиблення, засипати цукром, додати цедру та збити яйце. Після цього необхідно додати невеликими шматками масло / маргарин. Усі продукти подрібнюють ножем. Далі швидко замішують тісто до однорідної маси. Довго місити небажано. Тісто потрібно скомпонувати в кулю, накрити та залишити для охолодження в холодильній шафі на тридцять-шістдесят хвилин.
Охолоджене тісто потрібно пальцями рівномірно розподілити на стінки силіконових форм. Температура духової шафи повинна бути 220-225 о С. Кошичок готовий тоді, коли матиме золотистий колір. Після цього випічці дають повністю охолонути, згодом виймають з форм. З вишні видаляють кісточки.
На дно кошичка викладають вершки в один шар і додають кілька вишень. Потім на створену подушку акуратно ставлять морозиво «Ласунка» (шматочками або кульками). Кладуть вишню та злегка поливають вишневим джемом. Увесь виріб потрібно оформити збитими вершками. На вершині повинна бути ціла вишенька. Десерт подають одразу після приготування.
Якщо свіжої вишні немає, підійде заморожена, варення з ягодою або джем. Смачного!