Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Щорічні фестивалі морозива

Lasunka
07.07.2017
 
Свято морозива
Традицію святкувати День морозива започаткували в 1979 році Д. Грінфілд та Б. Коену – творці компанії Ben & Jerry's, яка заснована в 1978 р. Саме ці люди відкрили кафе-морозиво. Рік по тому власники відзначили річницю народження бізнесу: усі відвідувачі мали змогу безкоштовно ласувати різними видами морозива. Це свято стало надзвичайно популярним та згодом почало відзначатися по всій Америці.
 
У сучасному світі схожі свята влаштовують у багатьох державах. Мета організації святкування – познайомити споживачів з незвичайними смаками морозива, збільшити популярність продукту, а також підвищити рівні продажу. Дорослі та діти із великим задоволенням беруть участь у святкуванні (стають учасниками змагань, акцій, розіграшів тощо). Таким чином вони мають змогу дегустувати охолоджений продукт, а також вибрати найсмачніше морозиво в світі.
 
   

Фестиваль морозива в Британії

 

 

Щорічно у Британії проводиться триденний фестиваль джелато. На цьому святі організовуються конкурси на визначення двох кращих зразків італійських ласощів від шефів місцевих кафе-морозива. Переможці змагаються між собою за титул кращого рецепту морозива в Європі.
 
Усі жителі Об'єднаного Королівства, як дорослі, так і дітлахи, із нетерпінням чекають прохолодного свята. Британці вважають, що кращим від морозива може бути лише те морозиво, за яке не потрібно платити. У 2017 році, окрім вже улюблених смаків, на вибір учасників свята запропоновано шістнадцять абсолютно нових видів охолоджених ласощів.
 
 
Чаювання у Капелюшника

Міжнародні фестивалі морозива

 

 

Дні морозива проходять у багатьох країнах: Америці, Італії, Англії, Португалії, Україні, Росії та інших державах світу. Уперше в 2017 році цей день святкують в Австралії та Казахстані.
 
У деяких країнах свято проходить за встановленими традиціями. Наприклад, в Італії можна не тільки спробувати смачне морозиво (необхідно придбати карту на право пробувати нові види), а й брати участь у майстер-класах; побачити, як готують заморожений продукт. В Англії традицією стало Чаювання у Капелюшника, де головним на столі є порція морозива.

 

 
В Україні одним із найактивніших організаторів Дня морозива є ТМ «Ласунка». Працівники торгівельної марки у багатьох містах влаштовують різноманітні заходи, наприклад:
 
концертні програми;
веселі змагання та розіграші;
акції від ТМ «Ласунка»;
призові лотереї, тощо.
 
Якими б не були звичаї святкування Дня морозива в різних місцях земної кулі, головна мета кожного свята – вибрати найсмачніше шоколадне морозиво або обрати серед представлених новинок найбільш креативно та неймовірно поєднаний улюблений охолоджений десерт.
 

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)