Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Що ми знаємо про кошерне морозиво?

Lasunka
19.10.2017

Морозиво

У країнах, населення яких сповідує юдаїзм, існують особливі вимоги до харчових продуктів. Їхня дія поширюється і на м'ясо, і на овочі, і навіть на морозиво.

 

Кошерним може вважатися тільки той десерт, який виробляється у повній відповідності до положень Галаха (традиційного юдейського права).

 

Для його приготування повинні використовуватися виключно висококласні інгредієнти, не допускається застосування багатьох харчових добавок і консервантів. Враховуються навіть умови, в яких живуть корови, що дають молоко, їхній раціон. Увесь процес виробництва ретельно контролюється фахівцями. Склад морозива попередньо затверджується спеціальною комісією, після чого підприємство отримує відповідний сертифікат, який підтверджує кошерність продукції.

 

Кошерне морозиво виробляється у різних країнах світу. Однак лідером по споживанню цієї продукції є США. Тут апетитне морозиво обирають не тільки євреї, але й люди, які ведуть здоровий спосіб життя, ті, хто прагне вживати виключно якісні та свіжі продукти.

 

Як обрати кошерне морозиво?

 

Про те, що перед покупцем знаходиться саме кошерна продукція, може розповісти спеціальний знак на пакуванні. Однак важливо розуміти, що подібне підтвердження якості працює тільки для десертів, які полишають виробництво в запечатаному вигляді. Але і в цьому випадку не можна керуватися тільки маркуванням і думкою оточуючих, зважаючи на те, яке морозиво популярне. Краще заздалегідь перевірити, чи дійсно підприємство має відповідний сертифікат.

 

У деяких ресторанах, кафе пропонують морозиво, також заявляючи про його кошерність. У даному випадку покупцям необхідно бути вкрай обережними. Адже навіть використання одного й того ж совка для кошерних і не кошерних десертів неминуче веде до того, що перші не можуть вважатися прийнятними для подальшого вживання.

 

Comments ()

  Статті по темі
  Пломбір без жодних «Е»!
  Lasunka
  Lasunka
  15.09.2022
  Блог
  Пломбір без жодних «Е»!
  Нове морозиво
  Lasunka
  Lasunka
  05.09.2022
  Блог
  Нове морозиво "LEV"! Пломбір у бельгійському шоколаді!
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Lasunka
  Lasunka
  09.02.2022
  Блог
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)