Види продукції
Наші бренди
Новинки

Що ми знаємо про кошерне морозиво?

Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?
Що ми знаємо про кошерне морозиво?
Lasunka
19.10.2017

Морозиво

У країнах, населення яких сповідує юдаїзм, існують особливі вимоги до харчових продуктів. Їхня дія поширюється і на м'ясо, і на овочі, і навіть на морозиво.

 

Кошерним може вважатися тільки той десерт, який виробляється у повній відповідності до положень Галаха (традиційного юдейського права).

 

Для його приготування повинні використовуватися виключно висококласні інгредієнти, не допускається застосування багатьох харчових добавок і консервантів. Враховуються навіть умови, в яких живуть корови, що дають молоко, їхній раціон. Увесь процес виробництва ретельно контролюється фахівцями. Склад морозива попередньо затверджується спеціальною комісією, після чого підприємство отримує відповідний сертифікат, який підтверджує кошерність продукції.

 

Кошерне морозиво виробляється у різних країнах світу. Однак лідером по споживанню цієї продукції є США. Тут апетитне морозиво обирають не тільки євреї, але й люди, які ведуть здоровий спосіб життя, ті, хто прагне вживати виключно якісні та свіжі продукти.

 

Як обрати кошерне морозиво?

 

Про те, що перед покупцем знаходиться саме кошерна продукція, може розповісти спеціальний знак на пакуванні. Однак важливо розуміти, що подібне підтвердження якості працює тільки для десертів, які полишають виробництво в запечатаному вигляді. Але і в цьому випадку не можна керуватися тільки маркуванням і думкою оточуючих, зважаючи на те, яке морозиво популярне. Краще заздалегідь перевірити, чи дійсно підприємство має відповідний сертифікат.

 

У деяких ресторанах, кафе пропонують морозиво, також заявляючи про його кошерність. У даному випадку покупцям необхідно бути вкрай обережними. Адже навіть використання одного й того ж совка для кошерних і не кошерних десертів неминуче веде до того, що перші не можуть вважатися прийнятними для подальшого вживання.

 

Comments ()

  Статті по темі
  24 роки успіху і самих незабутніх смаків!
  Lasunka
  Lasunka
  03.02.2021
  Блог
  24 роки успіху і самих незабутніх смаків!
  Новинка! Торт-морозиво BANKET DELUXE
  Lasunka
  Lasunka
  29.01.2021
  Блог
  Новинка! Торт-морозиво BANKET DELUXE
  Тепер їх 2: Пікапи «Виробника щастя» готові до подорожі
  Lasunka
  Lasunka
  26.01.2021
  Блог
  Тепер їх 2: Пікапи «Виробника щастя» готові до подорожі
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія
  0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)