Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Щастя в подвійній глазурі!

Lasunka
08.05.2020

Щасливий, солодкий меседж другий рік поспіль з телевізійних екранів посилає на всю країну незрівнянна Оля Полякова! Вона стверджує, що «Ласунка» – виробник щастя! І з цим не посперечаєшся, адже морозиво – це продукт літа, сонця, усмішок, радості ... а це все – складові щастя!

 

Розкішна зірка Оля Полякова в цьому сезоні представляє не менш розкішний продукт – ескімо «Лев Делюкс» у подвійній глазурі!

 

Щастя в подвійній глазурі!

Вишуканий, стильний, з притаманним для Олі почуттям гумору, рекламний ролик, поривом вітру лунає з телеекранів, намагаючись розповісти про основні переваги цього ексклюзивного продукту. А за ним стоїть наполеглива праця тисячі співробітників компанії «Ласунка», які старанно готувалися до цього не простого сезону. Адже літо скасувати не можливо! Тому «Ласунка» готова поділитися щастям с кожним, і для цього підготувала мільйони порцій щастя. А для того, щоб воно було вдвічі солодким, вона вкрила його подвійною глазур’ю!

 

Оновлена лінійка морозива «Лев Делюкс» від ТМ «Ласунка» – три справжніх «щастя» на паличці з дивовижно поєднаними смаками, кожен з яких вкритий спочатку глазур’ю з джему, а потім шоколадною глазур’ю.

 

Шоколад, вишня, маракуйя та апельсин – обирайте свою порцію щастя!

 

Смакуйте, насолоджуйтесь та ставайте щасливішими! Створюйте для себе свій особливий світ, світ наповнений щастям, світ, де багато морозива.
Comments ()

  Статті по темі
  Пломбір без жодних «Е»!
  Lasunka
  Lasunka
  15.09.2022
  Блог
  Пломбір без жодних «Е»!
  Нове морозиво
  Lasunka
  Lasunka
  05.09.2022
  Блог
  Нове морозиво "LEV"! Пломбір у бельгійському шоколаді!
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Lasunka
  Lasunka
  09.02.2022
  Блог
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».