Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Нове морозиво "LEV"! Пломбір у бельгійському шоколаді!

Lasunka
05.09.2022

Компанія «Ласунка» представляє новий продукт – морозиво «LEV» – пломбір у бельгійському шоколаді, яке здивує вас та ваших близьких своїм неймовірним смаком та відправить у найцікавішу подорож – когось у дитинство, ніжним присмаком пломбіру, ​​а комусь відкриються нові простори прекрасної країни Бельгії.

 

В одній із наших статей ми вже розповідали, як готується справжній пломбір, які продукти використовуються і чим наш пломбір відрізняється від інших. Адже не кожне морозиво має право носити горде ім'я «Пломбір». Для його виготовлення ми використовуємо лише натуральні продукти високої якості.

 

Морозиво «LEV» у бельгійському шоколаді – це унісон компонентів, музика душі, шедевр до якого хочеться торкнутися і скуштувати всю вишуканість цього творіння, адже з додаванням бельгійського шоколаду морозиво набуває неповторного смаку.

 

Лінійка нового морозива «LEV» налічує п'ять неповторних смаків, які відмінно доповнює чорний і молочний бельгійський шоколад. Все найкраще тільки для вас – наші любителі холодних десертів.

 

Що таке бельгійський шоколад? Бельгія – країна, яка подарувала та прославилася найсмачнішим та унікальним шоколадом. Шоколад Бельгії – вважається найкращим у світі. Це не тільки неймовірно смачний продукт, що приносить насолоду, але і продукт, що має корисні властивості.

 

Він містить цінні речовини – залізо, магній, а також калій, які беруть участь у підтримці нашого імунітету та зміцненні серцево-судинної системи. А завдяки білкам, жирам та вуглеводам організм насичується енергією, «заряджається».

 

Бельгійський шоколад – не просто дуже смачно, це ліки від усіх видів депресій (не дарма бельгійці придумали вживання пива з шоколадних пляшок).

 

У чому секрет бельгійського шоколаду? Це застосування 100% натуральних продуктів:

 • натуральної олії какао
 • фламандського вершкового масла
 • високоякісних вершків
 • відсутність консервантів
 • відсутність покращувачів смаку.

Технологія приготування бельгійського шоколаду контролюється на всіх етапах:

 • посадка какао-бобів та їх смаження;
 • подрібнення какао-бобів до 15-18 мікрон дає неперевершені відчуття смаковим рецепторам, тобто - «тане в роті», уникаючи зернистого смаку.

Більшість майстрів шоколаду і до цього дня виготовляють шоколад вручну, і найважливіше — згідно з рецептурою, суворо заборонено використовувати рослинні жири. Порушення технологій загрожує серйозними наслідками смаку готового продукту.

 

Нове морозиво «LEV» у бельгійському шоколаді – це гордість нашої праці, і ми з щирою радістю та турботою хочемо поділитися цим новим десертом.

 

Вишуканий смак та приємний післясмак подарує вам масу емоцій, додасть у ваше життя багато яскравих фарб та гарантовано підніме настрій.

 

Ми працюємо для вас і хочемо, щоб наші продукти та наш асортимент дарували вам лише позитив та наповнювали ваше життя лише прекрасним.

 

Морозиво «Лев» - вибиріть свій смак морозива!

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».