Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Нове морозиво "LEV"! Пломбір у бельгійському шоколаді!

Lasunka
05.09.2022

Компанія «Ласунка» представляє новий продукт – морозиво «LEV» – пломбір у бельгійському шоколаді, яке здивує вас та ваших близьких своїм неймовірним смаком та відправить у найцікавішу подорож – когось у дитинство, ніжним присмаком пломбіру, ​​а комусь відкриються нові простори прекрасної країни Бельгії.

 

В одній із наших статей ми вже розповідали, як готується справжній пломбір, які продукти використовуються і чим наш пломбір відрізняється від інших. Адже не кожне морозиво має право носити горде ім'я «Пломбір». Для його виготовлення ми використовуємо лише натуральні продукти високої якості.

 

Морозиво «LEV» у бельгійському шоколаді – це унісон компонентів, музика душі, шедевр до якого хочеться торкнутися і скуштувати всю вишуканість цього творіння, адже з додаванням бельгійського шоколаду морозиво набуває неповторного смаку.

 

Лінійка нового морозива «LEV» налічує п'ять неповторних смаків, які відмінно доповнює чорний і молочний бельгійський шоколад. Все найкраще тільки для вас – наші любителі холодних десертів.

 

Що таке бельгійський шоколад? Бельгія – країна, яка подарувала та прославилася найсмачнішим та унікальним шоколадом. Шоколад Бельгії – вважається найкращим у світі. Це не тільки неймовірно смачний продукт, що приносить насолоду, але і продукт, що має корисні властивості.

 

Він містить цінні речовини – залізо, магній, а також калій, які беруть участь у підтримці нашого імунітету та зміцненні серцево-судинної системи. А завдяки білкам, жирам та вуглеводам організм насичується енергією, «заряджається».

 

Бельгійський шоколад – не просто дуже смачно, це ліки від усіх видів депресій (не дарма бельгійці придумали вживання пива з шоколадних пляшок).

 

У чому секрет бельгійського шоколаду? Це застосування 100% натуральних продуктів:

 • натуральної олії какао
 • фламандського вершкового масла
 • високоякісних вершків
 • відсутність консервантів
 • відсутність покращувачів смаку.

Технологія приготування бельгійського шоколаду контролюється на всіх етапах:

 • посадка какао-бобів та їх смаження;
 • подрібнення какао-бобів до 15-18 мікрон дає неперевершені відчуття смаковим рецепторам, тобто - «тане в роті», уникаючи зернистого смаку.

Більшість майстрів шоколаду і до цього дня виготовляють шоколад вручну, і найважливіше — згідно з рецептурою, суворо заборонено використовувати рослинні жири. Порушення технологій загрожує серйозними наслідками смаку готового продукту.

 

Нове морозиво «LEV» у бельгійському шоколаді – це гордість нашої праці, і ми з щирою радістю та турботою хочемо поділитися цим новим десертом.

 

Вишуканий смак та приємний післясмак подарує вам масу емоцій, додасть у ваше життя багато яскравих фарб та гарантовано підніме настрій.

 

Ми працюємо для вас і хочемо, щоб наші продукти та наш асортимент дарували вам лише позитив та наповнювали ваше життя лише прекрасним.

 

Морозиво «Лев» - вибиріть свій смак морозива!

Comments ()

  Статті по темі
  Пломбір без жодних «Е»!
  Lasunka
  Lasunka
  15.09.2022
  Блог
  Пломбір без жодних «Е»!
  Нове морозиво
  Lasunka
  Lasunka
  05.09.2022
  Блог
  Нове морозиво "LEV"! Пломбір у бельгійському шоколаді!
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Lasunka
  Lasunka
  09.02.2022
  Блог
  Трюфелі: класичні, з горіхами та з карамеллю
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».