Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

«Ласунка» святкує 22-ий День народження

Lasunka
21.01.2019

21 січня компанія «Ласунка» відзначає свій день народження!

 

Займаючись виробництвом морозива ось уже 22 роки, «Ласунка» робить життя людей смачніше, а кожне літо - прохолодніше!

Морозиво під ТМ «Ласунка» знають і люблять як дорослі, так і діти, і компанія високо цінує їхню довіру, тому завжди ретельно контролює якість своєї продукції.

 

 

 

У виробництві морозива під торговою маркою «Ласунка» використовується виключно натуральна сировина, з якої виготовляється смачний пломбір. Саме він становить більше 70% всього асортименту. Розуміючи, що основні споживачі морозива - це діти, вся сировина, яка надходить на підприємство, проходить найсуворішу багаторівневу перевірку у власній сертифікованої лабораторії. Тому споживачі можуть бути впевнені: морозиво ТМ «Ласунка» абсолютно безпечне, натуральне і смачне!

 «Ласунка» святкує 22-ий День народження

Щороку ТМ «Ласунка» випускає на ринок серії унікальних новинок. Хоча багато позицій в уже усталеному асортименті давно стали легендарними! Яскравим прикладом тому є гордість компанії - великі за розміром і різні за смаком ріжки «Гран-Прі». З моменту своєї появи і по сьогоднішній день цей символ перемоги люблять багато наших покупців. Не менш популярне і морозиво «Факел», яке люблять за насичений шоколадно-горіховий смак і ніжну начинку зі згущеного молока. Справжня легенда - «Стоп-Наркотик», незвичайний смак якого відразу запам'ятовується, він особливо популярний у молоді.

«Ласунка» святкує 22-ий День народження

Кілька років тому компанія «Ласунка» отримала патент на виготовлення унікального вафельного стаканчика незвичайної плоскої форми. Так з'явилося морозиво в нестандартному стаканчику «Стакан великан»! Це величезна порція справжнього пломбіру, текстура якого нагадує ніжні вершки, всередині стаканчика, який зручно тримати і зручно їсти! На сьогоднішній день, "Стакан-великан" вже встиг встановити кілька рекордів, став найбільшим морозивом в стаканчику на українському ринку і завоював статус лідера продажів!

 

«Ласунка» святкує 22-ий День народження

У лінійці продукції ТМ «Ласунка» є і морозиво, яке своєю назвою та високою якістю, говорить про те, що воно було створено спеціально для дітей! Це морозиво пломбір у смачному вафельному цукровому стаканчику - «Малюк-Ам»! У складі цього пломбіру тільки справжнє свіже молоко, ніяких консервантів і барвників. Перевершити "Малюк-Ам" ще не вдалося жодному з виробників морозива України!

 

«Ласунка» святкує 22-ий День народження

 

Компанія «Ласунка» не стоїть на місці. Цінуючи своє ім'я і підтримуючи репутацію бренду, вона продовжує розвиватися і радувати своїх покупців смачним, а головне натуральним морозивом.

 

Пам'ятайте: обираючи "Ласунку" - ви обираєте якість!

 

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)