Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?

Чи можна їсти морозиво і не товстіти?

Морозиво для кожного з нас — більше, ніж просто десерт. Це солодкий спогад про дитинство, коли біла кулька, танула у вафельному стаканчику і ми, мружачись від сонця і задоволення, злизували перші підталі краплі...

Однак морозиво часто стає «шкідливим смаколиком» для людей, що сидять на дієті. У суспільстві зміцнилася думка, що будь-які десерти заважають схудненню, тому і від морозива товстіють. Дивно, але і фахівці з харчування досі розходяться в оцінках: одні кажуть, що їсти холодні ласощі можна кожен день без обмежень, інші попереджають — щоб не погладшати, морозиво варто їсти в невеликих кількостях не частіше двох-трьох разів на тиждень.

СУД над морозивом може тривати нескінченно і в цій статті ми поговоримо про те, скільки можна їсти морозива щоб не погладшати, коли воно приносить користь, а коли шкоду.


Чи правда, що від морозива товстіють?

Частка правди в цьому твердженні є. Все, що ми їмо позначається на нашому організмі. Але розберімося, чому багато людей вважають, що через морозиво можна набрати вагу.

До складу цієї прохолодної ласощі входять жири і цукор. Ці інгредієнти дієтологи рекомендують обмежувати, якщо хочете зберегти гарну фігуру.

Але це не означає, що ці продукти варто виключати повністю! Як тільки ви позбавляєте себе улюблених страв — їх починає хотітися в три рази більше.

Лікарі дозволяють помірне споживання цукру, адже це — джерело швидкої енергії для організму і стимулятор вироблення серотоніну — гормону радості. А натуральні молочні жири та неймовірно корисні для здоров'я — підтримують обмін речовин і здоров'я шкіри, волосся, репродуктивної системи.

Чи можна їсти морозиво і не товстіти?

Крім цього, морозиво допомагає не «зірватися» на шкідливі солодощі. Дуже часто у жінок на дієті, особливо під впливом стресу, виникає бажання з'їсти щось смачне, солодке і дуже калорійне. Порція морозива задовольнить потребу у солодкому, але при цьому не зашкодить фігурі і не викличе почуття переїдання.

Тому, чи можна поправитися від морозива — швидше питання якості продукту і почуття міри. Не поспішайте відмовлятися від улюбленої прохолодної ласощі. Шкода морозива для фігури буде відчутна, тільки якщо регулярно переїдати його. Крім того, навіть людям, що страждають від ожиріння або сидять на дієті, не ставиться повну заборону на морозиво. Головне завдання — грамотно вписати порцію ласощів у свій раціон.


Як часто можна їсти морозиво щоб не погладшати?

Якщо у вас немає протипоказань — можете насолоджуватися прохолодним десертом щодня. І все ж багатьох ласунів турбує — чи можна погладшати, якщо кожен день їсти морозиво?

Тут варто звернути увагу на вид морозива і розмір порції. Вершковий пломбір найбільш калорійний, щоб не погладшати, його рекомендується їсти не більше одного морозива в день (порція приблизно 70-100 грамів). Молочного морозива невисокої жирності або плодово-ягідного сорбета можна з'їдати більше — до 200 грамів в день.

Якщо ви сидите на дієті — питання скільки можна їсти морозива, щоб не погладшати особливо актуальне. Для тих хто худне дозволяється порція низькокалорійного морозива 2 рази в тиждень.


Чи можна їсти морозиво на ніч?

Існує думка, що вся з'їдена їжа після 18-00 перетворюється в зайві кілограми. Але це не так. Людина набирає вагу від надлишку калорій і не важливо, в який час доби вони були з'їдені.

Однак дієтологи все ж рекомендують не навантажувати організм перед сном морозивом. Холодний десерт стимулює різке звуження кровоносних судин і уповільнення кровообігу. Це заважає нормальній роботі шлунка, і до того ж може викликати у деяких людей напади головного болю.

Крім цього, у вечірній час організм підвищує вироблення інсуліну. Цей гормон стимулює організм активніше запасати жир. Таким чином можна набрати вагу від морозива.

Щоб не поправитися, насолоджуйтеся цим прохолодним десертом в першій половині дня.

Чи можна їсти морозиво і не товстіти?


Від якого морозива товстіють?

Відповідь проста — від найбільш калорійного. Зазвичай таким морозивом є пломбір. У його складі присутні вершки та вершкове масло.

Також від морозива поправляються через смакові добавки:

  • Джеми, шоколадні соуси, карамель і згущене молоко — ці наповнювачі дуже підвищують калорійність продукту.
  • Вафельні та цукрові стаканчики, шоколадна глазур на ескімо теж роблять морозиво більш калорійним.

Ключову роль відіграє, з чого виготовлено морозиво: користь і шкода цього десерту залежить від складу. Якщо в списку інгредієнтів вказані рослинні гідрогенізовані масла — уникайте такого продукту. Замінники тваринних жирів навантажують серцево-судинну систему, підвищують рівень холестерину в крові і провокують ожиріння. Тому завжди читайте склад на пакуванні перед покупкою.


Від якого ж морозива не товстіють?

Якщо ви боїтеся набрати вагу — вибирайте десерт в пластиковому стаканчику чи вагове морозиво. В якості смакових добавок краще вибрати чорнослив, курагу, родзинки. Такі наповнювачі не тільки смачні, але і корисні.


Чи можна їсти морозиво при схудненні?

Можна! Але потрібно уважно читати склад на упаковці. При схудненні відмовтеся від морозива з високим відсотком жирності, а також з рослинними жирами в складі — інакше дійсно можна поправитися від такого морозива.

Ось рекомендовані сорти морозива при схудненні:

  • Плодово-ягідне — відмінний варіант для людей на дієті. У ньому зовсім немає жиру, а кількість вуглеводів і вітамінів — найвища. Звичайно, його не варто розглядати в якості повноцінної заміни свіжим фруктам і ягодам. Але якщо вибирати сорбети з натуральними інгредієнтами в складі — такий десерт буде додатковим джерелом вітамінів.
  • Йогуртове — багато лакто-і біфідобактеріями, які приносять користь травній системі і обміну речовин.
  • Низькокалорійне — в складі не містить цукру і шкідливих жирів. Морозиво 0%+0% ТМ Ласунка — справжня знахідка для ласунів. Чудово підходить не тільки тих, що худнуть, але й людям, які страждають на діабет.

Чи можна їсти морозиво і не товстіти?

Низькокалорійне морозиво не тільки не зашкодить стрункій фігурі, а в розумній кількості навіть прискорить процес схуднення. Дослідження довели, що кальцій, яким багате морозиво, стимулює організм спалювати власний жир активніше. Особливо корисне в цьому плані морозиво з йогурту — в 100-грамової порції міститься до 25-30% добової норми кальцію. І це при невисокій калорійності. Таким чином можна їсти морозиво і худнути!

Є рецепти дієтичного морозива, від яких не можна погладшати. Для дієтичних рецептів беруть йогурт, кокосове молоко, соки або натуральні ягоди і фрукти. У морозиві домашнього приготування ви самі можете регулювати його смак, зробити нежирним або зовсім приготувати без цукру.


Скільки можна їсти морозива щоб не погладшати?

Без шкоди для фігури можна їсти і звичайне морозиво, якщо вписати його в свою денну норму калорій. Дійте за такою схемою:

  1. Визначте свою добову норму калорій (залежить від статі, віку, активності).
  2. Щоб організм витрачав свій жир, а отже, худнув — створіть йому дефіцит калорій. Відніміть від денної норми 300 кКал — це буде ваш добовий ліміт морозива, від якого ви не потовстішаєте.
  3. Підраховуйте калорійність всієї їжі за день, щоб контролювати свій раціон. Пам'ятайте — солодощі та швидкі вуглеводи (в т.ч. морозиво) повинні складати не більше 20% добового раціону.

Тепер ви будете бачити, в який прийом їжі можна вписати порцію улюбленого морозива, без ризику погладшати.

Не відмовляйте собі в задоволенні!

Прислухаючись до наших рекомендацій, ви можете їсти морозиво і зберігати гарну фігуру.

Можливо вам буде цікаво:

Статті по темі
Різдвяний штолен
Різдвяний штолен
Нові вареники від ТМ «Ласунка»! Одразу п’ять варіантів начинки!
Нові вареники від ТМ «Ласунка»! Одразу п’ять варіантів начинки!
Панна котта — 5 смачних рецептів італійського десерту
Панна котта — 5 смачних рецептів італійського десерту
Тарталетки з вишнею
Тарталетки з вишнею

Як все починалось? Наша історія

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 27-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».