Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Вишиванка»

Класика у всьому - ось слово, яке характеризує морозиво "Вишиванка". Класика у рецептурі, у смаку і, звісно, у оформленні. "Вишиванка" - це ваш улюблений ванільний пломбір, запакований у великі півкілограмові брикети і прикрашений орнаментами у стилі етнічної української вишивки. Морозиво "Вишиванка" - це привід нарешті зібрати всю родину за столом, згадати улюблені сімейні традиції і разом розділити улюблені ласощі.

  В кожній родині існують свої кулінарні традиції. У тому числі, і ті, які стосуються поїдання морозива. Класичний пломбір "Вишиванка" був створений спеціально для того, щоб зібрати всю родину за столом. Ці ласощі добрі самі по собі, і в якості вишуканого доповнення до улюблених домашніх десертів, і як основа, до якої можна додати будь-які інгредієнти на свій смак.

  Працюючи над рецептурою "Вишиванки", ми намагались втілити в ній всю свою любов до традиції і культури України. У процесі приготування пломбіра використовуються тільки натуральні інгредієнти - найсвіжіше молоко, збите разом з цукром у ніжну хмарну піну, з додаванням пряного ванільного екстракту. А завершальним штрихом став етнічний орнамент, який прикрашає упаковку. Так що, збирайте всіх своїх рідних, і долучайтесь до українських традицій разом з морозивом "Вишиванка"!

   

  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)