Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Вінт»

Ескімо "Вінт" - це десерт, який можна сміливо назвати ураганним! Яскраві кольори, насичений смак та неймовірна форма вдало переплелися в одному морозиві. Апельсиновий, яблуневий та вишневий заморожені соки обертаються навколо вашого улюбленого ванільного пломбіра. Соковитий, поживний і, найголовніше, корисний - ось три якості, які характеризують морозиво "Вінт".
Морозиво "Вінт" - це десерт, який гарантовано підійме вам настрій та зарядить енергією на цілий день! Його незвичайна спіральна форма та насичені кольори радують око. А вітамін С, який є складовою смачного фруктового соку, буде тримати вас в тонусі протягом усього дня.
 
Користь фруктових соків не потребує доказів. У нашому десерті "Вінт" ми вирішили подарувати вам поєднання одразу трьох фруктів - бадьорого зеленого яблука, веселого апельсина та зрілої вишні. Разом з вершковою основою з ванільного пломбіру вони складають завершений десерт, який може стати довгоочікуваною нагородою наприкінці обіду для вашого малюка, або навіть прекрасним тайм-аутом для вас, коли немає часу на повноцінний прийом їжі. Адже морозиво "Вінт" - це збалансоване поєднання білка, жирів, вуглеводів та ціле джерело вітамінів!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія 0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)