продукція
компанія
Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Тук-тук Бурундук»

«Тук-тук Бурундук» - нове морозиво в лінійці бренду «Ласунка». Це - справжній подарунок для всіх ласунів, які шаленіють від класичного поєднання - горіхи-шоколад. Це не просто морозиво з горіхами, це абсолютно нове прочитання традиційного ескімо. Секрет новинки в грі текстур - ніжного молочного пломбіру і хрусткої арахісової скоринки.
Нові смаки морозива, які дарує «Ласунка», порадують і її прихильників і тих, хто вперше познайомився з її продукцією. Морозиво з горіхами відкриває відчутні нотки натурального молока, вміло підкреслені шоколадно-арахісовим акцентом. Щоб порадувати «бурундучків», які хочуть морозиво смачне купити, в нове морозиво ми додали добірний арахіс, обсмажений до ніжно-золотистого кольору, і дрібно його подробили.
 
Горіхи, які створюють нові смаки морозива, ніби потопають в шоколаді, приховуючи холодну пломбірну основу. Насолоду нове морозиво подарує в будь-який час року. Завдяки горіховому буму, зарядить бадьорістю і енергією. Нові смаки морозива - це тільки натуральні інгредієнти, їх гармонійне поєднання, увага до деталей - спробувавши «Ласунку» одного разу, ви не погодитеся на альтернативу.
 
Хочете морозиво смачне купити, шукайте «Тук-тук Бурундук» в фірмових морозильниках компанії у всіх магазинах України!

 

 

 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».