продукція
компанія
Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Світлофор»

По-літньому свіже, яскраве та соковите. А ще незвичайно корисне. Морозиво "Світлофор" - це іскристий мікс з ваших улюблених заморожених соків. Яблуко і ківі, банан і абрикос, апельсин і вишня - і все це в одній порції! Цей десерт не тільки дарує прохолоду у спекотний день, він ще являється джерелом усіх вітамінів, які містяться у натуральних фруктах. Так що ці легкі прохолодні ласощі дозволені навіть тим, хто відповідально ставиться до своєї фігури.
Заморожений сік "Світлофор" - це справжнє свято для дітей! Смачні і солодкі фруктові соки викладені у три шари: червоний, жовтий і зелений. Насичені, яскраві, іскристі барви піднімуть настрій навіть у хмарну погоду. А фруктовий смак прохолодного десерту приємно освіжить і подарує заряд бадьорості на цілий день!
 
Приймайте по порції яскравого замороженого соку кожен день, щоб забезпечити себе корисними вітамінами і завжди залишатись у відмінному настрої. І не забудьте розділити свою маленьку радість з дітьми і друзями! Заморожений сік "Світлофор" - для тих, хто звик насолоджуватись яскравими барвами життя.
 
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».