продукція
компанія
Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Приз-ам»

Шукайте подарунок на дні порції! Нова серія морозива "Приз-Ам" - це не тільки солодкий десерт з різноманітними смаковими наповнювачами. Тепер кожна дитина, доїдаючи морозиво до кінця, зможе отримати приз. Нові, запатентовані нами, пластикові стаканчики влаштовані таким чином, щоб у нижній частині можна було розташувати невеликі подарунки-сюрпризи для ваших малюків.
Пам'ятаєте, як у дитинстві мама любила казати: "Ніякого десерту, поки не доїси суп?" Тоді морозиво було довгоочікуваним призом, який необхідно було заслужити. Наша нова лінія "Приз-Ам" створена для того, щоб перетворити на реальність головну дитячу мрію. Тепер вони зможуть отримати приз тільки за те, що з'їли морозиво!
 
На дні кожної картонної креманки з десертом знаходиться спеціальний відділ, в якому ваша дитина знайде браслет і прикольні зйомні фігурки, які можна прикріпити на нього. Різноманітність фігурок дозволить вашому малюку створювати новий браслет хоч кожен день.

  

Приз-Ам

Ну і звісно, морозиво "Приз-Ам" - це ще й нові, неочікувані смаки. Поєднання соковитого апельсина з ніжним бананом, солодкої карамелі з улюбленим какао, або ж просто сонячний зрілий абрикос - як тут можна визначитися? Єдине вірне рішення - взяти одразу все! 

Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».