Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Пірожено-Морожено»

Це більше, ніж просто морозиво. За своїм смаком та зовнішньому виконанню, "Тістечко-морозиво" можна сміливо поставити в один рядок з вишуканими десертами з традиційних французьких кондитерських. Бадьорий кавовий аромат, ніжний смак карамелі та шоколаду, вишукане мереживо з стрімких хвиль морозива... Подаруйте собі маленький шматочок найніжнішого десерту, або візьміть цілий торт та запросіть друзів на затишну домашню дегустацію.

  На створення десерту "Тістечко-Морозиво" нас надихнув смак улюблених солодощів з дитинства та аромат затишних сімейних кондитерських. "Тістечко-Морозиво" - це ласощі, які складаються з двох прошарків морозива, кавового та пломбіру крем-брюле. Кожний з прошарків зваблює своїм ароматом та незвичайним смаком. А для того, щоб ви відчули всю ніжність та повітряність десерту, ми вирішили викласти морозиво м'якими пористими хвилями, які роблять насолоду від смаку ще більш відчутною. Завершеність десерту надає густий шар хрусткого шоколаду, який доповнює та розкриває основні аромати морозива.
  Отже, якщо вам раптово захотілось побалувати себе чимось солодким та вишуканим, невелике ескімо "Тістечко-Морозиво" - це саме те, що варто спробувати. Але ще краще не зупинятись на одному шматочку. Для додаткової порції задоволення, розділіть це задоволення з друзями. У цьому вам допоможе наш новий торт "Тістечко-Морозиво"!

   

   

  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)