Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво «Лев»

Кожні турботливі батьки знають, як важливо слідкувати за харчуванням дитини. Це питання стає особливо важливим, коли ви обираєте солодощі, щоб побалувати свого малюка. Унікальність морозива з лінії "Малюк-Ам" складається у тому, що його склад розроблений з урахуванням потреб дитячого організму. Ці солодощі не містять алергенів, а кожен з інгредієнтів проходить додаткову перевірку якості. Окрім того, ми розробили спеціальний "зимовий" десерт, який можна їсти як у замороженому вигляді, так і теплим. Це морозиво здатне зберігати форму і залишатись таким смачним за будь-якої температури! Тепер, навіть якщо за вікнами пурга, або якщо у вашого малюка раптово розболілося горло, ви все одно зможете побалувати його улюбленим вершковим десертом.
Ескімо на паличці - улюблений вид морозива для багатьох дітей. А ми зробили все можливе, щоб кожна дитина, при знайомстві з "Левом", могла знайти свої найулюбленіші смаки. Морозиво, шоколад та горіхи - ось три кити, на яких будується бездоганний смак нашого десерту. Вам залишається лише обрати, у якій пропорції вони мають переплітатись.
 
Прихильникам шоколаду точно буде до вподоби густий насичений смак шоколадного "Лева". Це спокусливе тріо з шоколадного морозива, шоколадної глазурі та шоколадного наповнювача, доповненого подрібненими хрусткими горішками.
 
Прихильникам класики сподобається пікантний смак морозива з горіховим наповнювачем. А ті, хто хоче додати трохи різноманіття у звичний десерт напевно прийдеться до смаку фісташковий "Лев"!
 
Спробуйте кожне та оберіть свого царя морозива!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)