Види продукції
Наші бренди
Новинки

«Динька»

Бездоганна схожість у смаку та формі - морозиво "Динька" точнісінько схожа на соковитий, улюблений багатьма фрукт. "Динька" це морозиво-щербет, яке не тільки дозволить вам охолонути у спекотній літній день, але й здивує вас незвичайним поєднанням традиційного десерту з солодким ніжним фруктом. Насолоджуйтесь смаком улюбленої дині та прохолодою солодкого морозива, яке знайшло вдале поєднання у нашому десерті "Динька"!
Морозиво-щербет - це особливий вид прохолодного десерту, який поєднує в собі насиченість та прохолоду морозива з соковитістю та ароматом улюблених ягід та фруктів. Наприклад, таких як диня. Наш щербет на паличці "Динька" - це можливість насолодитися смаком улюбленого фрукта у будь-який час та у будь-якому місці.
 
Тепер, якщо ви засумуєте за динею, вам не доведеться очікувати літа. Немає необхідності чекати навіть до вечора, коли ви нарешті повернетесь додому і зможете розрізати соковитий плід. Тепер для того, щоб відчути улюблений смак, достатньо лише купити порцію заморожених ласощів.
 
Насолоджуйтесь улюбленим фруктом вдома, на прогулянці в парку, або навіть сидячи на робочому місці! Ескімо "Динька" - це можливість зайвий раз порадувати себе яскравими літніми фарбами та іскристим фруктовим смаком.
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)