продукція
компанія
Види продукції
Наші бренди
Новинки

Морозиво Тук-тук бурундук

Морозиво Тук-тук бурундук
Морозиво Тук-тук бурундук
«Тук-тук Бурундук» - подарунок для тих, хто дуже, ну просто дуже любить горіхи! «Бурундучків» «Ласунка» порадує справжнім горіховим бумом. Хрустка текстура арахісу, підкреслює ніжний молочний пломбір. Сюрпризи на цьому не закінчуються. Горіхова обсипка потопає в глазурі зі справжнього темного шоколаду.
 
Арахісові варіації змусять вас по-новому подивитися на звичне ескімо. Додали смаку горіхам їх попереднім  смаженням до ніжно-золотистого кольору. Класичне поєднання з шоколадом подарує неймовірну насолоду. А якщо згадати, що основою всьому стало краще ванільне морозиво, ми не сумніваємося, що новинка припаде до смаку самим вимогливим ласунам.
Для виготовлення «Тук-тук Бурундук» ми використовуємо тільки натуральні компоненти. Частка молока в пломбірі 15%. Це робить десерт не тільки смачним, але ще і дуже корисним. Морозиво допоможе і впоратися зі спекою в літній день, і отримати енергетичну «підзарядку».
 
«Ласунка» потурбувалася про все від зручної форми, до яскравої упаковки, яка дозволить легко знайти десерт на прилавку. Ми покажемо вам, що таке справжнє задоволення всього в одній 100-грамовій пачці морозива. Якщо раптом задоволення буде мало - купіть ще!
Морозиво тук-тук бурундук
Вага
100 г
Кількість
30 од
Вміст молока
15 %
Штрих код
4820193552225

Вся лінійка смаків бренду

Сподобалось?
Поділись з друзями!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».