Види продукції
Продукція
Наші бренди
Новинки

Унікальне морозиво від ТМ «Ласунка» — «Стакан-Великан»

Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Унікальне морозиво від ТМ «Ласунка» — «Стакан-Великан»

Торгова марка «Ласунка» протягом багатьох років є лідером з виробництва смачного, якісного, а головне - унікального морозива в Україні. За час існування компанія створила і запатентувала безліч видів морозива. Один з них - це «Стакан-Великан».

 

Ідея створення морозива «Стакан-Великан» з'явилася більше п'яти років тому. Тоді завдяки співпраці з провідними європейськими компаніями-виробниками вафельної продукції технічний відділ «Ласунки» розробив морозиво в унікальному вафельному стаканчику. Його головна особливість - це вафельний стаканчик, що має нестандартну  круглу  форму, а більш вдосконалену плоску еліпсоподібну форму. Також сам стаканчик непрісний, а солодкуватий.

 

Ми дуже любимо дивувати наших клієнтів, тому намагаємося постійно дарувати вам незабутні дрібнички. У морозиві «Стакан-Великан» подарунок захований на самому дні вафельного стаканчика - це смачна шоколадна глазур.

 

Ми з великою любов'ю та хвилюванням ставимося до всіх наших товарів, тому приділяємо велику увагу питанню патентування унікальних видів морозива. Торгова марка «Ласунка» завжди патентує всі свої унікальні розробки, одна з яких - це плоский вафельний стаканчик у формі еліпса, який використовується у морозиві «Стакан-Великан». Завдяки патенту торгова марка «Ласунка» є єдиною компанією в Україні, що має право на виготовлення і реалізацію цього виду продукції.

 

Торгова марка «Ласунка» - це унікальне українське морозиво, виготовлене відповідно до всіх стандартів якості (ДСТУ 4733: 2007). Смачного!

Сподобалось?
Поділись з друзями!
Як все починалось? Наша історія
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
З 20-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
Гаряча лінія
0800 40 70 00
Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)
Ласунка © 2007-2020 © ТОВ «Ласунка»