Види продукції
Наші бренди
Новинки
Немає часу читати?
Відправити Вам на пошту?

Офіційні правила Акції «Мега-Вело-Літо!»

Lasunka
30.05.2019

 мороженое Ласунка Організатором рекламної акції «Мега-Вело-Літо!» від ТМ «Ласунка» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ласунка», що знаходиться за адресою: 49127, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Гаванська, буд. 14 (надалі – Організатор Акції).

Технічними партнерами Акції є магазини мережі «МегаМаркет».

 

Технічні партнери Акції має право, за погодженням із Організатором Акції, залучати до проведення Акції третіх осіб.

 

1.Строк дії Акції

Акція триває з 01 червня 2019 року до 31 липня 2019 року включно, (надалі – «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»). Останній день участі в Акції – 20 год. 00 хв. (за київським часом) 31 липня 2019 року.

 

2. Порядок участі в Акції

Щоб стати учасником Акції, покупцю необхідно придбати 3 (три) порції (будь-які, на вибір покупця) морозива ТМ «Ласунка» одним чеком у магазинах «МегаМаркет», отримати на касі Акційний купон-анкету, уважно заповнити його та опустити купон до акційної скриньки, що знаходить в перед касовій зоні магазину!

Отримання Акційного купону можливо виключно у касира при підтверджені наявності розрахункового документа (чека).

В Акції приймають участь лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду її проведення.

Учасник має право отримати необмежену кількість Акційних купонів-анкет, які відповідають вищезазначеним умовам.

Заповнення Акційного купону-анкети є підтвердженням згоди з усіма правилами акції.

УВАГА! Збереження касового чеку протягом дії Акції до моменту проведення розіграшу – ОБОВ'ЯЗКОВО!

 

3. Право на участь в Акції

В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, працівникам і представникам «МегаМаркету» та ТОВ «Ласунка», пов’язаними з ними особам, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції.

 

4. Призовий фонд

ПОДАРУНКИ (для кожного з магазинів):

- 5 (п’ять) пауер банків (с логотипом Ласунка).

- супер приз – велосипед (с логотипом Ласунка) 24"– 21SPD MTB – білого кольору: (Велосипед гірський двоколесий, без двигуна, с алюмінієвою рамою (в частково розібраному стані), розмір колеса 24 ", 21 швидкість).

- морозиво в подарунок – кожній дитині присутній на розіграшу.

 

5. Визначення переможців

Визначення переможців відбудеться в приміщеннях магазинів МегаМаркет, за місцем їх знаходження, час розіграшу, вказується на Акційних купонах-анкетах, які отримують учасники Акції на касі.

 

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТІЛЬКИ СЕРЕД ПРИСУТНІХ!

 

Визначення переможців Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Акційних купонів-анкет учасників, що беруть участь в Акції.

Кількість Анкет, заповнених однією особою, що допускаються до участі в акції, повинна дорівнювати кількості чеків на покупки трьох порцій морозива ТМ «Ласунка», здійснених цією особою в період акції.

 

Учасник Акції, купон-анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти ПОДАРУНОК, буде повідомлений про це одразу в місці визначення переможців. Присутність учасника Акції в місці визначення переможців є обов’язковою умовою для отримання ПРИЗУ. Якщо він відсутній у вказаний час у місці визначення переможців ПРИЗУ, участь в Акції беруть інші Купони-анкети учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Анкет.

ПОДАРУНКИ поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

 

Учасник Акції, Купон-анкета якого буде визначена такою, що виграла ПРИЗ, пред’являє документ із фотокарткою, що засвічує його особу. Пред’явлення документу з фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія) є обов’язковою умовою для отримання Призу.

 

Також переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Акції для перевірки дотримання всіх умов Акції та зобов’язується направити Організатору Акції на адресу електронної пошти: office@lasunka.com, або поштою за адресою: 49125, м. Дніпро, вул. Березинська, 62, копії (скан-копії) таких документів:

- копію (скан-копію) дійсного паспорту громадянина України (чи іншого дійсного документа, який підтверджує громадянство України);

- копію (скан-копію) облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера) (окрім випадку, коли учасник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті).

 

6. Права та обов’язки Організатора, Технічного партнера та Учасників.

Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення визначення Переможців. Інформацію про змінену дату чи час визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційних сторінках у соціальних мережах.

 

Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або невручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

 

Організатор та (або) Технічний партнер не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації, щодо контактів з ними, правильність та зрозумілість даних в Купонах-анкетах.

Організатор та (або) Технічний партнер не несе відповідальності за використання призів після їх одержання учасниками Акції.

 

За збереження купонів в Акційній скрині, як й за збереження самої скрині несе відповідальність Технічний партнер.

Момент потрапляння Купону-анкети учасника до акційної скрині є згодою такого учасника на обробку його персональних даних з метою проведення рекламних та маркетингових заходів, формування статистичної звітності. Такі особи мають усі права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» та іншими законодавчими актами.

Беручи участь в цій Акції, Учасник (переможець) зобов’язується дозволити фотографування себе при отриманні Подарунку разом з отриманим Подарунком та надати дозвіл на розміщення його фото у відкритих джерелах на умовах безоплатності.

 

Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів учасників Акції, які будуть зібрані за час проведення Акції, у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди учасників Акції.

Оподаткування подарунків та призу здійснюється Організатором відповідно до чинного законодавства України.

 

Телефон для довідок: 38 099 509-01-05.

Comments ()

  Статті по темі
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Lasunka
  Lasunka
  14.01.2023
  Блог
  Бретонський пиріг (пиріг з горіхами та чорносливом)
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Lasunka
  Lasunka
  21.12.2022
  Блог
  Різдвяне печиво: 2 простих новорічних рецепта
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Lasunka
  Lasunka
  10.12.2022
  Блог
  Торт Захер (нім. Sachertorte)
  Як все починалось? Наша історія
  ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ
  З 25-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ МОРОЗИВА «ЛАСУНКА».
  ТОВ «Ласунка» Адреса: вул. Березинська, 62, 49125, Дніпро, Україна
  Торгівельний відділ: 0562369845, 0503401479
  Електронна пошта: trade@lasunka.com, office@lasunka.com
  Юридична адреса: 49127, Україна, м. Дніпро, вул. Гаванська, 14
  Гаряча лінія 0800 40 70 00
  Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)